• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rodinný penzion v srdci Vysokých Tater

Penzión Encián se nachází v samém srdci Vysokých Tater v Tatranské Lomnici. Penzion je díky své lokalitě skvělým výchozím bodem pro turistiku a výlety po národním parku.

Ubytováni budete v útulně zařízených pokojích s TV, minibarem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén). Samozřejmostí je také WiFi připojení.

Penzion má vlastní stylovou restauraci, kde si pochutnáte na snídani formou bufetu a servírovaných večeřích . Během letních měsíců je otevřena také letní terasa a dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou.

Odpočinek si dopřejete nejen v přírodě, ale i během návstěvy privátního wellness. Připravena je vířivka, finská sauna i lehátka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Tereza K.)

Ubytování ve velmi příjemném pensionu, pokoj menší, ale čistý a naprosto dostačující. Polopenze skvělá. Jako jedinou slabinu vidím "wellness" - vířívka, ve které skoro nebyla voda a ta co tam byla byla studená a ne zrovna čistá, vůbec se nám do ní nechtělo jít. Sauna v pohodě.

Vynikající (Lenka L.)

Prostředí krásné, hotel odpovídal popisu. Měli jsme vše. Strava velmi chutná. Personál velice vstřícný. Doporučíme všem našim známým.

Vynikající (Karel ?.)

Byli jsme se vším velice spokojeni,s přístupem personálu i s jídlem.