Vídeň nikdy neomrzí - památky, kavárny, Pratr a mnoho dalšího. Užijte si pobyt v centru města v A&O Wien Hauptbahnhof, snídaně formou bufetu i kulečník. Dvě děti do 18 let jsou zdarma a celá rodina se ubytuje pohodlně v rodinném pokoji.

Vídeň Tip na výlet

Vídeň je městem, kde nemáte šanci se nudit. Někdejší hlavní město Habsburské monarchie vám nabízí nespočet zajímavostí od kulturních až po ty historické. K tomu navíc nechybí ani příjemná atmosféra, parky plné zeleně a romantické kavárny s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a dortem Sacher. Prohlídku centra začněte u Stephansplatzu s dominantou katedrály, projděte kolem Albertiny a Kohlmarkt až k Hofburgu, sídlu císařů. Dále nevynechejte Michaelerplatz s krásnými kostely a projděte se kolem Rathausu a Parlamentu.

Více informací

Útulný hotel pár kroků od památek

Návštěvy Vídně se nikdy neomrzí. Rakouské hlavní město je poseté památkami, luxusními kavárnami a nejednoho návštěvníka sem přiláká zábavní park Prater. Abyste toho co nejvíc stihli, ubytujte se pouhých 100 metrů od hlavního nádraží v A&O Wien Hauptbahnhof. Krásný zámeček Belvedere budete mít také na dosah.


Ubytujete se v dvoulůžkovém či rodinném pokoji s koupelnou vybavenou sprchou, WC, ručníky i kosmetikou. Rodinný pokoj je dostatečně velký i pro čtyřčlennou rodinu, dvě děti do 17,9 let mají navíc ubytování zdarma.


V hotelu vás čekají snídaně formou bufetu, kde si pochutná každý. Během dne můžete navštívit bar v lobby, využít zdejší knihovnu nebo si zahrát kulečník. Pro děti je připravený dětský koutek.

Pokud si nejste jisti, kam vyrazit, obraťte se na recepci, kde jsou k dispozici informační materiály a tipy na výlety po městě. Oceníte také možnost půjčení kol či úschovnu zavazadel, díky které se budete moct toulat městem nalehko i před začátkem ubytování nebo po odevzdání klíčů.

A&O Wien Hauptbahnhof

Sonnwendgasse 11, Vídeň
Rakousko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 12 €/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Vídeňská radnice a parlament

Jen kousek od sebe najdete dvě významné státnické budovy. Od skvostné neogotické radnice je to jen pár desítek metrů k rakouskému parlamentu, který je pro změnu inspirován řeckým starověkým stavitelstvím. Aby toho nebylo málo, tak na dohled máte také majestátní Hofburg, původní sídlo Habsburků a celého Rakouska-Uherska, nebo Přírodovědné a Uměleckohistorické muzeum.

Zábavní park Prater

Nenechte si ujít snad nejslavnější zábavní park v Evropě, jehož dominantou je notoricky známé obří ruské kolo a další atrakce, které jsou v provozu po celý rok. Na místě zvaném Prater ale najdete mnohem víc. Třeba známe muzeum voskových figurín Madame Tussauds, diskotéku Praterdome nebo skvělou kulinářskou nabídku parku, kde můžete ochutnat třeba tradiční vídeňské ovarové kolínko nebo langoše.

Nákupní třída Mariahilfer Straße

Máte rádi nákupy a rušný městský život plná obchodů a dobrých restaurací? Pak navštivte královnu nákupních ulic ve Vídni - Mariahilfer Straße, která je nejdelší nákupní promenádou města. Procházku zde si tak užijí především ženy, na které zde čekají obchody všech známých módních značek, spousta knihkupectví. parfumerií a mnoho dalšího.