Relaxujte v obklopení panenské přírody v rakouském Štýrsku. Naturparkhotel Lambrechterhof **** nabízí komfortní ubytování, neomezené wellness s bazénem, saunou a posilovnou i slevovou kartu. V létě je k dispozici hiking bus, v zimě skibus.

Nadstandardní ubytování blíž přírodě

Naturparkhotel Lambrechterhof **** je skvělé místo k odpočinku uprostřed přírody. Hotel se nachází v městečku St. Lambrecht v rakouském Štýrsku, v jeho blízkosti se nachází benediktinské opatství a hlavně čistá příroda.

Ubytování je zajištěno v moderních, komfortně zařízených pokojích, k zařízení zde patří kabelová TV, trezor, minibar, telefon, psací stůl a koupelna s vanou, WC, fénem, županem i kosmetickými produkty.

V restauraci si nejen pochutnáte, ale naberete z jídla množství energie, protože se zde zaměřují na ekoprodukty a vaří z čerstvých regionálních surovin. Na snídaňovém bufetu najdete dokonce přímo vymezený bio koutek. Těšit se ale můžete i na širokou nabídku vín i dalších nápojů, které si můžete dopřát v lobby baru.

Široké možnosti odpočinku

Kromě procházek po okolí se o vaši relaxaci postará také wellness centrum přímo v hotelu. Najdete zde krytý bazén, solárium, relaxační lůžka se světelnou terapií i finskou saunu. Využívat můžete také posilovnu.


Ski resort Grebenzen - St. Lambrecht je jen 1 km od hotelu, takže se k němu dostanete během pár minut.

Tipy na výlet

Ski resort Grebenzen - St. Lambrecht

Přímo u malebného štýrského městečka St. Lambrecht se nachází ski resort s 25 km sjezdovek v nadmořské výši 1 000 - 1 900 m n. m. Zasportuje si tu celá rodina, neboť resort nabízí mimo jiné dětský vlek, kolotoč pro nejmenší, ale i lyžařskou školu a půjčovnu vybavení. Za zmínku stojí také snížené ceny pro mládež až do věku 28 let. Pokud máte radši běžky než sjezdové lyžování, také se vám tu bude líbit. Resort navíc disponuje několika tradičními horskými chatami.

Hrad Grünfels

Na okraji města Murau v rakouském Štýrsku najdete zachovalé ruiny někdejšího hradu Grünfels, který od 14. století sloužil jako součást městské opevnění. Vydejte se sem na výlet, prohlédněte si zbytky mohutné stavby a užijte si výhled do okolí. V blízkosti hradu můžete navštívit také kapli a kostel sv. Leonharda.

Murau

Murau leží na řece Mur v rakouském Štýrsku a říká se mu "hlavní město dřeva". O této tradici se můžete přesvědčit v Muzeu dřeva (Holzmuzeum), kde uvidíte, jak vznikají dřevěné sudy, hračky i hudební nástroje. Ve městě můžete obdivovat mezinárodně uznávanou tradiční architekturu a celoročně si užívat kulturní akce, ať už divadelní představení nebo koncerty. Také k pivu zde mají blízko, pivovar zde provozují od roku 1495. Milovníkům turistiky má Murau také co nabídnout, vyrazit můžete po alpských hřebenech na Kreischberg nebo do okolních horských chat.

Naturparkhotel Lambrechterhof ****

Hauptstrasse 38-40, St. Lambrecht Steiermark
Rakousko

+43 358 527 555

reservierung@lambrechterhof.at

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno