Užijte si jedno z nejkrásnějších měst v Evropě v příjemném 4* Hotelu Sympozjum & SPA. Kromě tisíce historických památek a zákoutí Krakova, se můžete těšit také na hodinu v sauně, relaxaci při masáži a chutnou polopenzi. Dítě do 4 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Sympozjum & SPA **** se nachází v klidné části Krakova nedaleko rozlehlého parku se skálami a jezerem Zakrzowek (1 km). Historické centrum města leží 3,5 kilometru od hotelu. Najdete zde královský hrad Wawel s přilehlou Katedrálou sv. Stanislava a sv. Václava i nádhernou židovskou čtvrť Kaziměř. Staré město s úchvatným Hlavním náměstím (4 km) je součástí Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Střed města se dá obejít romantickou procházkou parkem Plenty (3 km). Dále můžete navštívit zoologickou zahradu (9 km) a spoustu muzeí, například umělecké sbírky Muzea Czartoryských (4 km) nebo Muzeum města Krakov (3,5 km). Velmi oblíbeným cílem turistů je solný důl Wieliczka (20 km), který je rovněž památkou UNESCO. V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, rádiem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Součástí hotelu je restaurace Rozmaryn, která nabízí evropskou kuchyni a širokou nabídku vín. Večer se zde podávají lehké večeře o dvou chodech (polévka a hlavní chod). V průběhu dne se můžete občerstvit také v café baru.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete v hotelových lázních Crystal SPA, kde poznáte uklidňující sílu teplých kamenů, regenerační sílu masáže a revitalizační sílu kosmetických procedur. Součástí wellness je finská sauna, parní sauna a odpočívárna.

Hotel Sympozjum & SPA ****

Hotel Sympozjum & SPA ****

ul. Kobierzyńska 47 , Kraków
Polsko

+48 122618600

recepcja@sympozjum.com.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 25 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,7 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Krakov

KrakovTip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov
ZOO Krakov
ZOO Krakov
Wawel
Wawel