• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček 30 zł/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování a výborné jídlo

Nechte se hýčkat v příjemném Hotelu Sympozjum & SPA ****, který leží v jedné z nejoblíbenějších středoevropských destinací - Krakově.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Pokoje jsou klimatizované a k dispozici v nich budete mít vlastní koupelnu, šatnu, satelitní TV, telefon, fén, minibar a hygienické potřeby.

V příjemné hotelové restauraci si pochutnáte na bohatých snídaňových bufetech. V případě, že zvolíte variantu s polopenzí, užijete si večer také polévku a hlavní chod.

Odpočinek ve wellness a historický Krakov

Součástí balíčku je neomezený vstup do krytého hotelového bazénu a 1 hodina v sauně. Pokud by vám to však nestačilo, je možné si zakoupit různé lázeňské procedury nebo si dopřát masáž.

Poloha hotelu totiž přímo vybízí k výletům do historického centra města - u hotelu stojí tramvaje č. 18 a 52, kterými se tam dostanete během 20 minut. V Krakově najdete přes 6 tisíc historických objektů, nejvíce se soustředí v městských částech Staré město, Wawel a Kazimerz. O oblíbenosti tohoto města svědčí i fakt, že sem jezdí více turistů než do Varšavy.


Hodnocení od zákazníků

Dobré (Petr K.)

Strava výborná, personál co se týče obsluhy také. Wellness opravdu slabé. Pokoje o jednu hvězdičku určitě méně. Jinak čisto.

Skvělé (Miroslav S.)

Hotel má 4 hvězdičky, což si myslíme, že může být někdo zklamán, pokud ty 4 hvězdy očekává. Nám to nevadilo. Některé věci jsou dost retro. Co vidíme jako největší mínus, je absence wifi na pokojích. Lobby bar je spojený s jídelnou, což není ideální z pohledu klidu a soukromí. Jídlo bylo dobré. Obsluha přátelská.

Skvělé (Lubomír J.)

Vše bylo výborné, až na to, že na Velikonoce zavřeli SPA.