O ubytování

Kudowa-Zdrój je polské lázeňské město, které máme za humny –⁠⁠ doslova, z nejbližšího česko-polského hraničního přechodu se do něj dostanete za 5 minut. V Hotelu St. George Family & Senior Spa Kudowa-Zdrój *** si budete užívat nádherného přírodního a lázeňského prostředí zároveň a relaxovat v hotelových wellness zařízeních.

Z hotelu je to jen 3,6 km do krásného lázeňského parku a 1 km do Muzea lidové kultury Sudet. Pokud se vám zachce poznávat okolí, vydejte se do kostnice Kaple lebek (1 km), anebo na Bludné skály (10 km), Stolové hory (10 km) či Velkou Hejšovinu (12 km), kde se natáčel film Letopisy Narnie: Princ Kaspian.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z pokojů Standard nebo Lux, kdy v každém najdete televizi s plochou obrazovkou, WiFi připojení, telefon a vlastní koupelnu se sprchou. V několika z nich je navíc i posezení.

Na čem si pochutnáte?

Ve vlastní restauraci Hotelu St. George Family & Senior Spa Kudowa-Zdrój *** vás obslouží s výtečnými pokrmy mezinárodní kuchyně.

Kudowa Zdrój Tip na výlet

Více než 650 let staré lázně Kudowa, které najdete na polské straně Kladského pomezí, patří mezi nejoblíbenější polské resorty. Navštivte toto město a pokochejte se krásnou lázeňskou architekturou, kolonádou, parky a pavilonem s léčivými prameny. Dále zde najdete také výborné restaurace, obchůdky a aquapark. Na další výlet se pak vydejte do kostnice Kaplica Czaszek nebo ptačí minozoo.

Kde budete relaxovat?

Na obnovu vašich sil jsou zde řádně připraveni, hotelové wellness centrum má k dispozici bazén, vířivku, saunu a alfa kapsli. Pokud byste si chtěli zacvičit, můžete tak učinit v hotelovém fitness centru.

Cestujete s dětmi?

Pro děti jsou v hotelu sezónně k službám animátoři, kteří je zabaví na jak dlouho jen budete chtít či potřebovat. Celoročně si však na recepci můžete zapůjčit několik her.

Něco navíc

Vydejte se po okolí s hůlkami na Nordic Walking –⁠⁠ hotel vám je zapůjčí a večer si zahrajte třeba billiard.

St. George Family & Senior Spa Kudowa-Zdrój ***

ul. Kościuszki 180, Kudowa-Zdrój
Polsko

+48 74 866 7100

kudowa@st-george.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 25 zł/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 15 zł/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3,6 km
Zastávka
4,8 km
Aquapark
5,8 km