Udělejte si dovolenou v krásné bavorské přírodě a zapojte se do dění v AktiVital Hotelu ***. Čeká vás pohodlné ubytování, polopenze a spousta vyžití. Hotel má vlastní termální wellness s bazénem i saunami a nabízí také zajímavý program - túry s průvodcem, lukostřelbu, Qi Gong a další.

Ubytování v čisté přírodě Bavorska

AktiVital Hotel *** leží v bavorském lázeňském městě Bad Griesbach a vítá každého, kdo sem přijede za odpočinkem, krásnou přírodou a termálními prameny.

Ubytováni budete v útulných dvoulůžkových pokojích vybavených TV, telefonem, ledničkou nebo minibarem a koupelnou se sprchou, WC a fénem. Výhled do krajiny si užijete z balkónu či terasy.

V restauraci se můžete těšit na mezinárodní i tradiční bavorské pokrmy. Nesmí chybět ani místní vyhlášené pivo.

Místo aktivního odpočinku a termálů

Hotel disponuje vlastními termálními lázněmi s léčivou vodou, kde si můžete dobít energii. Dále wellness centrum zahrnuje sauny, masážní salón i salón krásy.

Pro milovníky golfu máme dobrou zprávu - hotel je přímo obklopen nejkrásnějšími golfovými hřišti v Bavorsku. Ani v hotelu ale nebudete zahálet, můžete vyzkoušet lukostřelbu, meditace nebo si půjčit kola a vyrazit na toulky po okolí.

Tipy na výlet

Bad Füssing

Bad Füssing je oblíbené lázeňské město v srdci Bavorska. Najdete tu rovnou troje lázně s léčivými prameny, krásnou přírodní scenérií a zkušeným lékařským personálem. Ve všech si odpočinete a objevíte nové způsoby péče o své zdraví i duševní pohodu. Lázně Therme Eins nabízí 12 bazénů s vodní plochou 2 500 m² i saunový dvůr, možnosti odpočinku jsou tu vskutku rozmanité. V Europa Therme najdete 15 bazénů, vířivky, solária i saunový ráj a v Johannesbad si kromě bazénů užijete také meditaci a různá zdravotní cvičení. Toto město je zkrátka stvořené k relaxaci.

Barokní město Schärding

Město Schärding na samotných hranicích Rakouska a Německa nabízí svým návštěvníkům krásný historický zážitek. V této barokní perle na řece Inn, jak se městu přezdívá, je historie stále živá. Projděte se po náměstí s domy s barevnými fasádami a okolo zdí středověkého opevnění, udělejte si piknik v zámeckém parku nebo prošmejděte bleší a farmářský trh. Nepochybně na vás zapůsobí optimistiká umělecká atmosféra těchto míst. Třešinkou na dortu bude návštěva některé z místních restaurací. Schärding vítá také cyklisty, pro které jsou připravené stezky o délce desítek kilometrů po širokém okolí.

Pasov

U hranic s Rakouskem se nachází Pasov, místo celosvětově proslulé jako "Město tří řek". Pasovem totiž protékají Dunaj, Inn a Ilz. Srdce Pasova bije bohatou historií a dominuje mu Katedrála sv. Štěpána, ve které se nachází největší varhany na světě. Symbolem světské moci je pak hrad Veste Oberhaus, který byste na svém výletě rozhodně neměli vynechat. Doporučujeme také Starou Radnici (Altes Rathaus) i chrám sv. Pavla, který se od ní nachází pár minut chůze. Bez nadsázky je však možné říct, že je Pasov plný historických uliček, krásných staveb i muzeí, takže si na něj udělejte dostatek času.

AktiVital Hotel ***

Prof.-Baumgartner-Str. 1, Bad Griesbach im Rottal
Německo

+49 8532 7080

info@aktivitalhotel.de

Check in
od 15:00
Check out
do 10:30

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno