Výjimečné historické město Györ rozhodně stojí za návštěvu. Navštívit zde můžete zoologickou zahradu, ale také si užít památky v centru. Gyirmót Sport & Wellness Hotel Győru **** nabízí komfortní pokoje, chutnou polopenzi a také neomezený vstup do wellness centra s bazénem, vířivkou a saunami. Dítě do 6 let má pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** se nachází v klidné a zelené části nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ. Odpočinek ve wellness zde tak můžete prokládat procházkami v přírodě a objevováním historických památek.

V bezprostřední blízkosti hotelu leží jezero Horgásztó, které je dokonalým místem k procházení a navíc nabízí dokonalé podmínky pro rybaření. S místní faunou a flórou se seznámíte na naučné stezce Holt-Rába vedoucí podél nedalekých břehů řeky Rába.

Historické centrum Györ je vzdáleno 10 km a pro svou úchvatnou atmosféru, mnoha barokními památkami a vyhlášeným farmářským trhům rozhodně stojí za návštěvu. Najdete zde také jedinečné lázně a aquapark Rába Quelle umístěné na soutoku řek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které patří na Seznam dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek. Těšit se můžete na zahradu mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji o rozloze 24 m². Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, WiFi připojením, televizí trezorem, telefonem a psacím stolem. Ve vlastní koupelně najdete sadu kosmetiky a fén.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás budou čekat stoly plné dobrot bohaté bufetové snídaně. Pochutnáte si na teplých i studených pokrmech, čerstvém ovoci, pečivu a širokém výběru čajů a kávy. Přes den je možné hlad i chutě zahnat v hotelové Restauraci Arundo s nabídkou výtečných pokrmů maďarské i mezinárodní kuchyně. Večeře pro hotelové hosty mají formu tříchodového menu. V odpoledních a večerních hodinách můžete skočit na svůj oblíbený drink do Csivit baru.

Kde budete relaxovat?

K dovolené v Maďarsku patří samozřejmě pořádná porce relaxace. Dostane se jí vám v moderním hotelovém wellness vybaveném finskou a infra saunou, vířivkou a také vnitřním i venkovním vyhřívaným bazénem.

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Ménfői út 61. , Győr
Maďarsko

+36/30-876-1016

hotel@gyirmothotel.hu

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,3 km
Vzdálenost od lázní
6,5 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,5 km

Tipy na výlet

Město Györ

Město GyörTip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací
Lázně Rába Quelle
Lázně Rába Quelle
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Lázně Mosonmagyaróvár
Lázně Mosonmagyaróvár