Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Gyirmót Sport & Wellness Hotel ****

Ménfői út 61., Győr
Maďarsko

Provozuje společnost:
Izek gyöngye Kft IČ: 0809021122


+36 308 761 016

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 8 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Fén
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,3 km
Vzdálenost od lázní
6,5 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
6,5 km

O ubytování

Gyirmót Sport & Wellness Hotel **** se nachází v klidné a zelené části nejoblíbenějšího maďarského lázeňského města Györ. Odpočinek ve wellness zde tak můžete prokládat procházkami v přírodě a objevováním historických památek.

V bezprostřední blízkosti hotelu leží jezero Horgásztó, které je dokonalým místem k procházení a navíc nabízí dokonalé podmínky pro rybaření. S místní faunou a flórou se seznámíte na naučné stezce Holt-Rába vedoucí podél nedalekých břehů řeky Rába.

Historické centrum Györ je vzdáleno 10 km a pro svou úchvatnou atmosféru, mnoha barokními památkami a vyhlášeným farmářským trhům rozhodně stojí za návštěvu. Najdete zde také jedinečné lázně a aquapark Rába Quelle umístěné na soutoku řek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízké Pannonhalmské arciopatství (25 km), které patří na Seznam dědictví UNESCO, je jednou z nejstarších maďarských památek. Těšit se můžete na zahradu mnoha druhy vzácných květin. Nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti Szigetköz (30 km) můžete objevovat při výletech pěšky, na kole, na lodi i z koňského sedla.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji o rozloze 24 m². Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, WiFi připojením, televizí trezorem, telefonem a psacím stolem. Ve vlastní koupelně najdete sadu kosmetiky a fén.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás budou čekat stoly plné dobrot bohaté bufetové snídaně. Pochutnáte si na teplých i studených pokrmech, čerstvém ovoci, pečivu a širokém výběru čajů a kávy. Přes den je možné hlad i chutě zahnat v hotelové Restauraci Arundo s nabídkou výtečných pokrmů maďarské i mezinárodní kuchyně. Večeře pro hotelové hosty mají formu tříchodového menu. V odpoledních a večerních hodinách můžete skočit na svůj oblíbený drink do Csivit baru.

Kde budete relaxovat?

K dovolené v Maďarsku patří samozřejmě pořádná porce relaxace. Dostane se jí vám v moderním hotelovém wellness vybaveném finskou a infra saunou, vířivkou a také vnitřním i venkovním vyhřívaným bazénem.

Ověřeno Travelkingem

“Během pobytu jsem si nejvíce užila chvíle ve velkém vyhřívaném bazénu, ze kterého je výhled do krásné okolní přírody. Bazén jsme měly se sestrou vždy samy pro sebe. Hotel i pokoje jsou moderní, čisté a pečlivě zařízené. Oceňuji rovněž polohu hotelu, na tomto klidném místě totiž vypnete a odpočinete si od dnešní uspěchané doby. Během pobytu v Gyirmót Sport & Wellness Hotelu **** určitě navštivte historické centrum města nebo proslulé termální lázně, stojí to za to!” Přečtěte si celou recenzi

Kateřina Vašátková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Říjnu 2023