Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Římek Miroslav M.)

Celková spokojenost, personál hotelu ochotný. Ocenili jsme snahu jedné z recepčních /starší paní/ hovořit česky. Prostředí příjemné, na břehu Dunaje, vše bezvadně upravené. Ocenili jsme rovněž klimatizaci na pokoji. Ve večerních hodinách jsou krásné procházky po břehu Dunaje.

Skvělé (Aleš N.)

Hotel na 3 * dobrý s jídlem spokojeni. Ubytování odpovídalo 3*. Velká výhoda, že je blízko termálu.

Vynikající (Veronika Kubova Kubova K.)

Byli jsme velmi spokojeni a vše co bylo ve slevě slíbeno, bylo na 100% splněno. Příjemný personál, snídaně - švédské stoly, večeře také dobrá a termálky neměli chybu

Vynikající (Michaela S.)

Pěkné ubytování, výborné jídlo, příjemný personál. Byli jsme moc spokojeni. Jen v těch 40° tropických dnech na hotelu doslova sauna, klimatizace neefektivní, takže ty horké noci byly náročné. Jinak skutečně maximální spokojenost.

Vynikající (Markéta V.)

pobyt odpovídal prezentaci, jídlo, hotel, lázně, ve všem spokojenost, kdo chce na všem si něco najde, my jsme si jely s partou holek užít termály a to se nám splnilo, hotel doporučuji.

Skvělé (Jitka C.)

Pobyt z velké části odpovídal uvedené nabídce. Ochotný personál, chutná strava, ucházející ubytování. Pouze nabízená sauna nebyla na objednaný termín s předstihem zapnuta, takže nepoužitelná.

Vynikající (Břetislav M.)

Starší hotel, ale velmi pěkný - pouze sprcha v koupelně by potřebovala vyměnit. Personál velmi příjemný, strava super, do termálů kousek. Město je krásné, historické centrum se už chystalo na Vánoce, spousta kavárniček na příjemné posezení.

Vynikající (Ladislav ?.)

Jsme tu už potřetí a vždy naprostá spokojenost, jak s ubytováním, tak se stravou a samozřejmě skvělá je poloha hotelu cca 250m od termálních lázní. Doporučuji.

Vynikající (Nataša R.)

Vsetko bolo super :-). V reštauricii trochu hlasnejšie kedže sa pocas pobytu tam oslavovalo na velko - 2x svadba

Vynikající (Ivan P.)

Spokojeni s ubytováním jsme velice. Jídlo bylo výborné, samotné ubytování bylo komfortně vybavené, obsluha byla, jak milá, tak i vstřícná a částečně mluvila česky. Lázně měli pozitivní vliv na pohybové ústrojí.