Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lucie T.)

Prostředí hezké, pokoje maličké a strava nic moc a s personálem se nedalo moc domluvit, česky vůbec, anglicky jen s recepční.

Vynikající (Monika N.)

V tomto hotelu jsem byla už po několikáté. Velmi příjemný personál, perfektní jídlo. Ubytování naprosto normální, žádný luxus, ale i tak je pokoj čistý a dobře vybavený, pouze chybí fén.

Vynikající (Ivana S.)

Prostředí, služby i personál hotelu hodnotíme velmi kladně. Vše splnilo očekávání.

Vynikající (Jiří Z.)

Hotel perfektní, vše odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, se službami hotelu i wellness jsme byli velice spokojeni, některé informace vč. jídelníčku byly dokonce v češtině nebo slovenštině. Personál ochotný. Doporučujeme procházku historickým centrem města a využití masáží v lázních.

Vynikající (Jiří C.)

Využití Vaši nabidky splnilo naše očekávání. Zejména personál Hotelu Amstel se snažil vyjít vstříc, byl milý a určitě využijem jejich služeb i příště.

Vynikající (Jitka P.)

Prostřední hotelu bylo standardní,služby byly nadstandardní,personál milý a ochotný.

Vynikající (Marie B.)

Hotel odpovídá popisu a 3 *, vše co jsme měli obdržet jsme dostali, večeře na výběr ze dvou menu a personál hotelu skvělý.

Vynikající (Zdeňka V.)

Příjemné prostředí i personál. Strava i ubytování bylo vpořádku. Krásné historické město a blízké termály nás nadchly v porovnání s jinými , které jsme navštívili na Slovensku.Jazykovou bariéru jsme bez problémů překonali.

Skvělé (Josef K.)

Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Vybavení pokoje je velmi dobré, chladnička, klimatizace, měli jsme i balkón, což bylo skvělé. Pokoj je sice malý, ale na přespání vyhovuje, je čistý, včetně sociálního zařízení. Horší to bylo s obsluhou a stravou, zejména prvý den po příjezdu. Welcome drink jsme neobdrželi a večeře nebyla ve vyšší ceně než 50 Kč/osoba, což nás pochopitelně zklamalo, ale bylo to jediné co se nám na pobytu nelíbilo. Druhý den již byla strava odpovídající. Starší paní recepční byla příjemná. Termálními lázněmi Rába Quelle jsme byli nadšeni. Každý tam najde to, co mu vyhovuje, a to platí jak o dospělých, tak o dětech všech věkových kategorií... Město Györ je hezké, zejména jeho starobylá část s kavárničkami, která stojí za zhlédnutí, stejně jako tržnice s čersvým ovocem a zeleninou. Celkově hodnotíme pobyt jako velmi zdařilý a na jídlo z prvého dne (možná to byla výjimka) jsme rychle zapomněli.

Vynikající (Jiří N.)

Pěkný hotel, výborná strava, ochotný a milý personál, blízkost lázní i centra města.