Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.
Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie B.)

Hotel odpovídá popisu a 3 *, vše co jsme měli obdržet jsme dostali, večeře na výběr ze dvou menu a personál hotelu skvělý.

Vynikající (Antonín P.)

Pobyt odpovídal popisu.Velmi jsme byli spokojeni s pobytem.Jídlo, personál, pokoj, vše na profesionální úrovni, doporučujeme..

Skvělé (Ladislav B.)

Prostředí hotelu se nám líbilo ale postele už jsou zralé na výměnu. Snídaně průměrné, ale večeře, prostředí a personál restaurace na jedníčku. Hotelovou restauracii doporučuji i dalším zákazníkům. Obdrželi jsme vše co bylo slíbeno.

Vynikající (Erich N.)

Super, děkuji, nemám, co bych vytkla. Museli jsme posunout termín, bylo mám mile vyhověno, zařízeno, bez průtahů a ochotně ;-)

Vynikající (Věra L.)

Vše odpovídalo tomu co jsme si objednali,navíc jsme ocenili, že nám majitelka hotelu dala na víc zdarma jeden den, kvůli změně rezervace z její strany z důvodu oprav v hotelu.

Skvělé (Josef G.)

Prostředí hotelu opravdu odpovídá popisu. Strava - zvláštní, prostě maďarská☺... Wellness téměř pod nosem a skvělý!!! Personál opravdu vstřícný a milý! Samotný Györ má moc hezké historické jádro, pro fotografy hodně námětů.☺

Vynikající (Ladislav B.)

Ubytování v hotelu i strava byla OK. Prostředí hotelové restaurace je na vysoké úrovní. Obsluha ochotná a snaživá. Služeb hotelu Amstel jsem využil už po čtvrté. Do Gyoru jezdím pravidelně a to zejména kvůli termálním lázním. Mám už od Vás zakoupený další voucher na pobyt v hotelu Amstel, který využiji během příštího měsíce.

Vynikající (Sylva V.)

Naprostá spokojenost, vše, co bylo slíbeno, bylo dodrženo. Hotel, pokoj, strava, personál, vše fungovalo. Termály jsou v Gyoru úžasné.

Vynikající (Veronika Kubova Kubova K.)

Byli jsme velmi spokojeni a vše co bylo ve slevě slíbeno, bylo na 100% splněno. Příjemný personál, snídaně - švédské stoly, večeře také dobrá a termálky neměli chybu

Skvělé (Bohuslava S.)

Hotel leží u řeky, v upravené zahradě, u cyklistické stezky, v blízkosti termálních lázní. S uvedenými službami jsme spokojeni. Personál hotelu milý, vstřícný. Velmi hezké centrum historického města. Možnost vyjížděk na kole a procházek kolem řeky.