Zažijte dovolenou v Maďarsku tak, jak jste jí ještě nezažili. Ubytováni budete v luxusním Vulkan Thermen Resortu ****, který je přímo propojen s areálem sopečných lázní. Užijte si neomezený vstup do 9 vnitřních a venkovních bazénů i saunové světa. V ceně je navíc chutná polopenze formou bufetu. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort **** se nachází ve městě Celldömölk na úpatí 5 milionů let staré vulkanické hory Ságberg. Budova hotelu je přímo propojena s nově zrekonstruovaným moderním lázeňským areálem Vulkánfürdő Celldömölk s léčivou termální vodou pocházející z okolí nedalekého vyhaslého vulkánu. Prozkoumejte krásnou přírodu v okolí hory Ságberg. Zajímavou expozici nabízí muzeum Kemenes Volcano Park (2,5 km), kde se zábavnou interaktivní formou dozvíte o zdejší krajině. V blízkém Sárváru (20 km) můžete navštívit středověký Nádasdyův hrad, botanickou zahradu či zábavní dobrodružný park Sárvár.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem nebo terasou. Všechny pokoje disponují klimatizací, televizí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci podávají jídla tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Nabízí i lehké, vegetariánské a dietní pokrmy. Velký důraz je kladen na čerstvost, lokální původ a kvalitu všech surovin. Servírují se zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

Hotel je přímo propojen s unikátním lázeňským areálem o rozloze 1 600 m². Zdejší termální pramen má speciální složení z podloží 5 milionů staré čedičové sopky Ságberg. Užijete si relax v léčebných i zážitkových bazénech, v nichž proudí léčivá voda s teplotou až 38 °C. Areál se skládá z vnitřní a venkovní části, takže o zábavu je postaráno kdykoli během roku. Líbit se tu bude také dětem, pro ty jsou připraveny nejen bazény, ale i atrakce jako klouzačky, vodní hřib, trysky a další. K dispozici je také relaxační místnost a saunový svět s infra, finskou a bio saunou. Zajít můžete i na saunové rituály, anebo si dopřejte některou z řady masáží léčebných procedur. Co třeba vyhlášené bahenní zábaly?

Cestujete s dětmi?

Kromě radovánek v lázeňském areálu si malí hosté užijí spoustu zábavy na venkovním hřišti.

Něco navíc

Součástí hotelu je dále wellness oáza, fitness, kulečník, šipky, tenisové hřiště a hřiště na plážový volejbal.

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Sport utca 10 , Celldömölk
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 4 200 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
50 m
Zastávka
2,4 km

Tipy na výlet

Město a lázně Celldömölk Tip na výlet

Celldömölk objevíte v severozápadní maďarské župě Vas a filmové fanoušky by mohlo zajímat, že se zde natáčely části fantasy filmu Eragon. Nejznámější je Celldömölk svými vulkanickými léčivými a zážitkovými lázněmi. Ty se rozprostírají na ploše 1 600 m² v překrásném prostředí údolí Sághegy. Potěší vás zde až 8 bazénů včetně různorodých atrakcí. Vulkanická léčivá voda se doporučuje především pro zmírnění bolestí pohybového ústrojí. Kromě lázní můžete v západní části města navštívit také pozůstatky románského kláštera ze 12. století.

Více informací
Město Celldömölk
Hora Ság
Město Sárvár