Zažijte dovolenou v Maďarsku tak, jak jste jí ještě nezažili. Ubytováni budete v luxusním Vulkan Thermen Resortu ****, který je přímo propojen s areálem sopečných lázní. Užijte si neomezený vstup do 9 vnitřních a venkovních bazénů i saunové světa. V ceně je navíc chutná polopenze formou bufetu. Děti do 6 let mají pobyt zdarma.

Ověřeno Travelkingem

“Personál hotelu byl velmi milý a sdělil nám všechny potřebné informace. Pokoj byl pěkný a moderně zařízený. Nejvíce nás v něm zaujaly venkovní elektrické žaluzie, které v letních měsících ocení určitě všichni. S polopenzí formou bufetu jsme byli spokojení. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr slaných i sladkých dobrot. Lázně jsme si také moc užili. Vzhledem k nízkému počtu návštěvníků jsme měli občas bazén sami pro sebe. Stihli jsme i několik výletů po okolí. Nejvíce se nám líbil ten k Balatonu. Z pobytu jsme odjížděli nadšení a odpočatí.” Přečtěte si celou recenzi

Cindy Kapounková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Května 2022

O ubytování

Hotel JUFA Vulkan Thermen Resort **** se nachází ve městě Celldömölk na úpatí 5 milionů let staré vulkanické hory Ságberg. Budova hotelu je přímo propojena s nově zrekonstruovaným moderním lázeňským areálem Vulkánfürdő Celldömölk s léčivou termální vodou pocházející z okolí nedalekého vyhaslého vulkánu. Prozkoumejte krásnou přírodu v okolí hory Ságberg. Zajímavou expozici nabízí muzeum Kemenes Volcano Park (2,5 km), kde se zábavnou interaktivní formou dozvíte o zdejší krajině. V blízkém Sárváru (20 km) můžete navštívit středověký Nádasdyův hrad, botanickou zahradu či zábavní dobrodružný park Sárvár.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem nebo terasou. Všechny pokoje disponují klimatizací, televizí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci podávají jídla tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Nabízí i lehké, vegetariánské a dietní pokrmy. Velký důraz je kladen na čerstvost, lokální původ a kvalitu všech surovin. Servírují se zde snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

Hotel je přímo propojen s unikátním lázeňským areálem o rozloze 1 600 m². Zdejší termální pramen má speciální složení z podloží 5 milionů staré čedičové sopky Ságberg. Užijete si relax v léčebných i zážitkových bazénech, v nichž proudí léčivá voda s teplotou až 38 °C. Areál se skládá z vnitřní a venkovní části, takže o zábavu je postaráno kdykoli během roku. Líbit se tu bude také dětem, pro ty jsou připraveny nejen bazény, ale i atrakce jako klouzačky, vodní hřib, trysky a další. K dispozici je také relaxační místnost a saunový svět s infra, finskou a bio saunou. Zajít můžete i na saunové rituály, anebo si dopřejte některou z řady masáží léčebných procedur. Co třeba vyhlášené bahenní zábaly?

Cestujete s dětmi?

Kromě radovánek v lázeňském areálu si malí hosté užijí spoustu zábavy na venkovním hřišti.

Něco navíc

Součástí hotelu je dále wellness oáza, fitness, kulečník, šipky, tenisové hřiště a hřiště na plážový volejbal.

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Jufa Vulkan Thermen Resort ****

Sport utca 10 , Celldömölk
Maďarsko

+36 95 421180

vulkantherme@jufa.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 4 200 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
50 m
Zastávka
2,4 km

Tipy na výlet

Město a lázně Celldömölk

Město a lázně CelldömölkTip na výlet

Klidné lázeňské městečko Celldömölk objevíte v severozápadní maďarské župě Vas nedaleko vyhaslé sopky Ság-Hegy. Celldömölk je vyhledávaný především kvůli známým vulkanickým lázním, nicméně i centrum města stojí za prohlídku. Najdete tu několik památek, jako například Benediktinský klášter nebo ruiny opatského kostela. Navštivte zde také pravidelné bujaré trhy nebo ochutnejte víno ze sopečných vinic.

Lázně se nacházejí asi 1,5 km od centra města. Rozprostírají na ploše 1 600 m² v překrásném prostředí údolí Sághegy. Potěší vás zde až 8 bazénů včetně různorodých atrakcí. Vulkanická léčivá voda se doporučuje především pro zmírnění bolestí pohybového ústrojí.

Na co se můžete v Celldömölku těšit?

  • bazénový svět s celoročním provozem – krytý šestidráhový bazén, krytý výukový bazén (32 °C), venkovní léčebný bazén (32 – 34 °C), termální bazén (35- 36 °C)
  • bazény se sezónním provozem – dětský bazén se skluzavkou, baby bazén, venkovní zážitkový bazén se spoustou atrakcí
  • doplňkové služby – sauny, masáže, kosmetický salon, venkovní sportovní hřiště a restaurace

V okolí lázní najdete samozřejmě i spoustu wellness hotelů, díky kterým do budete mít k léčivé vodě jen pár kroků. Užijete si také malebné okolí a možnosti výletů, například k Balatonu nebo Sárváru.

Více informací
Město Celldömölk
Město Celldömölk
Hora Ság
Hora Ság
Město Sárvár
Město Sárvár