Nemusíte jezdit daleko, abyste mohli relaxovat v maďarských termálních vodách. Vždyť známé lázeňské město Mosonmagyaróvár leží jen 20 km od slovenských hranic. Ubytujte se v Heléna Hotelu & Spa *** v sousedním městě Lével a kromě příjemného pobytu si dopřejte i skvělé snídaně, masáž se slevou a šampaňské na pokoji. V hotelu si navíc užijete i neomezeného vstupu do wellness.

O ubytování

Heléna Hotel & Spa *** vás uchvátí svou útulnou rodinnou atmosférou. Nachází se v městečku Levél nedaleko hranic s Rakouskem a Slovenskem. Blízký Mosonmagyaróvár (4 km) nabízí malebné historické centrum, barokní památky i středověký hrad. Najdete zde také zajímavá muzea a galerie. Za nádhernou přírodou se vydejte k Neziderskému jezeru (30 km), které je součástí Seznamu světového dědictví UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, televizí, lednicí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné hotelové restauraci se zaměřují především na maďarské a středomořské speciality. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Přes den si můžete objednávat pokrmy z jídelního lístku nebo se osvěžit v baru na terase. Večer se v restauraci podávají večeře bufetovou nebo servírovanou formou.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness uprostřed zahrady na vás čeká krytý bazén, vířivka a solná místnost. V letním období je v provozu venkovní bazén. Odpočinou si můžete ve finské, infra a parní sauně. Dopřejte si také některou z profesionálních masáží. Pro sportovce je připraveno hotelové fitness centrum.

Cestujete s dětmi?

Děti si užijí spoustu zábavy na venkovním hřišti, ke kterému patří i trampolína, stolní tenis a velké šachy. K dispozici je také herna uvnitř.

Heléna Hotel & Spa ***

Heléna Hotel & Spa ***

József Attila u. 25 , Levél
Maďarsko

+36 30 506 6632

helenahotel.level@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 185 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od lázní
7,6 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Lázně Mosonmagyaróvár

Lázně MosonmagyaróvárTip na výlet

Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku a nachází se nedaleko rakouských a slovenských hranic. Přestože je to poměrně malé město, pyšní se krásnými lázněmi Mosonmagyaróvár, které lákají turisty hledající odpočinek i léčbu některých zdravotních potíží. Tyto léčebné lázně s plovárnou najdeme uprostřed zeleně v blízkosti centra města a nabízí 7 bazénů s různou teplotou vody. Na své si zde přijdou jak osoby, které hledají relax a rekonvalescenci, tak i příznivci plavání.

Bazény v lázních Mosonmagyaróvár

  • Léčivý bazén s termální vodou o teplotě 36-38 °C
  • Sedící bazén I s chlazenou termální vodou o teplotě 30-33 °C
  • Sedící bazén s perličkovými lavicemi, masážními prvky chodidel a zad s chlazenou termální vodou o teplotě 36-37 °C
  • Bazén pro terapeutické plavání a cvičení s chlazenou termální vodou o teplotě 28-30 °C
  • Wellness bazén s chlazenou termální vodou o teplotě 32-34 °C
  • Plavecký bazén o délce 33,3 m, teplota 28-29 °C
  • Plavecký bazén o délce 25 m, teplota 26-28 °C

Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 000 m a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí nemoci kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek a další.

Otevírací doba lázní je každý den, po celý rok 8.00-20.00 hodin a celodenní vstupenka pro dospělého vás vyjde na cca 260 Kč.

Více informací
Město Mosonmagyaróvár
Město Mosonmagyaróvár
Vědecké zábavní centrum Futura
Vědecké zábavní centrum Futura
Lázně Lipót
Lázně Lipót