Výjimečné historické město Györ rozhodně stojí za návštěvu. Pokud během pobytu vyhledáváte i místní gastronomické speciality, pobyt v Hotelu Bolero *** bude pro vás tím pravým. Kromě ubytování v pohodlných pokojích a proslulé polopenze se můžete těšit na welcome drink a vstřícný dřívější check in a pozdější check out.

O ubytování

Hotel Bolero ***, který leží v lázeňském městě Györ, je známý v širokém okolí svou domáckou atmosférou a vstřícným personálem. Centrum města je vzdáleno jen cca 3 km a jednoznačně stojí za prohlídku, např. krásný palác Zichy na náměstí. Dětmi oblíbená Xantus János ZOO leží jen 3,4 km od hotelu, slavné termální lázně Rába Quelle pouze 5,5 km.

Kde budete spát?

Užijte si i vy pohodový pobyt a ubytujte se v jednom z dvoulůžkových pokojů s všudy přítomným WiFi připojením, kde vám poslouží chladnička, TV i vlastní koupelna se sprchou fénem. Některé pokoje disponují i ​​balkonem. V létě vás navíc příjemně překvapí klimatizace.

Na čem si pochutnáte?

Do hotelové restaurace se sbíhají hosté během pracovních dnů na obědy a o víkendech zde můžete vídat spokojené rodiny s dětmi. Není se čemu divit - restaurace v Hotelu Bolero *** je místním dobře známá pro své výborné menu. Pochutnejte si tu na snídaních podávaných formou bufetu nebo na nějaké z maďarských či mezinárodních specialit během večeře. Na své si tu přijdou také vegetariáni - menu obsahuje i bezmasá a dietní jídla.

Hotel Bolero ***

Hotel Bolero ***

Fehérvári út 75. , Győr
Maďarsko

+36 96 526 400

info@hotelbolero.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,8 km
Vzdálenost od lázní
5,5 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Město Györ

Město GyörTip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Bazilika Nanebevzetí Panny Marie
Xantus János ZOO
Xantus János ZOO
Lázně Mosonmagyaróvár
Lázně Mosonmagyaróvár