Dopřejte si pobyt ve vyhlášených maďarských lázních Sárvár. Ubytujte se v Hotelu Wolf *** a užijte si bazény zážitkové i ty s léčivou vodou. Po celou dobu vás čeká polopenze. Dítě do 6 let má pobyt zdarma, hotelové dětské hřiště přijde vhod.

O ubytování

Těšte se na ubytování v Hotelu Wolf ***, který je vzdálen pouhých 500 m od místních lázní Sárvár. Blízko to budete mít také k oblíbené historické památce, k hradu Nádasdy (500 m).

Kde budete spát?

Hotel nabízí ubytování v pokojích, které jsou vkusně zařízené, mají vlastní koupelnu se sprchou, chladničku, fén, připojení na internet, trezor a TV. Všechny pokoje mají balkon.

Na čem si pochutnáte?

V místní restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách. Kromě toho na vás zde čeká také snídaně podávaná formou švédských stolů. V kavárně si dejte některou z kávových specialit, skleničku vychlazeného piva nebo koktejl.

Hotel Wolf ***

Alkotmány u. 4. , Sárvár
Maďarsko

+36 95 320 460

info@wolfhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček 3 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km

Tipy na výlet

Hora Ság Tip na výlet

Hora Ság je původně vyhaslou sopkou a rozprostírá se v západním Maďarsku, asi 5 km od města Celldömölk. Objevila se ve filmu Eragon jako pozadí pro Farthen Dur. Po vrcholu kopce vede naučná stezka s 16 zastávkami. Zaměřuje se na geologii a ornitologii. Na kopci se tyčí národní památník – Trianon a muzeum Ság-Hegy. Na svazích kolem hory jsou vinice, které patří k nejmenším vinařským teritoriím v Maďarsku a pěstují se zde výhradně bílá vína.

Město Celldömölk
Město a lázně Celldömölk
Lázně Bükfürdo