• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Těšte se na ubytování v Hotelu Wolf ***, který je vzdálen pouhých 500 m od místních lázní Sárvár. Do těchto lázní máte také u vybraných variant vstup v ceně pobytu.

Hotel nabízí ubytování v pokojích, které jsou vkusně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, chladničku, fén, připojení na internet, trezor a TV. Všechny pokoje mají balkon.

V místní restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách. Kromě toho na vás zde čeká také snídaně podávaná formou švédských stolů. V kavárně si dejte některou z kávových specialit, skleničku vychlazeného piva nebo koktejl.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva ?.)

Hotel dobrý, jídlo se oproti loňskému roku dost pohoršilo jak ve výběru, tak v kvalitě, nedochuceno, z páteční večeře dávali ještě to samé kuřecí maso pečené na snídani a to dokonce jak v sobotu, tak i v neděli.

Vynikající (Jirina M.)

Hotel Wolf jsme navštívili již podruhé, na pokoji čisto a útulno, vybavení již něco pamatuje, ale vše je funkční. Kuchyni lze doporučit hlavně milovníkům masa. Všeho je dostatek, a obsluha je ochotná a vstřícná. V lázních Sarvár nám vyhovovalo, to že jsou přizpůsobeny i pro nejmenší děti, zároveň je vše řešeno tak, aby děti nerušili ty klienty, kteří přijeli odpočívat. Návštěvníkům doporučuji aby si raději nakoupili oběd, nebo svačinu a přinesli s sebou. Restaurace (jídelna) v lázních není žádný gastronomicky zázrak a v občerstveních mají k jídlu pouze zmrzlinu. Příjemným překvapením bylo, že jak v hotelu, tak v lázních měli všechny popisky i v češtině.

Vynikající (Zuzana S.)

Maximálna spokojnosť!