Maďarské město Bogács leží jen 750 m od termálních lázní a 15 km od lázeňského města Eger. Při ubytováním v Apartmánech Margaréta se můžete těšit na pohodlné dvojlůžkové pokoje, výtečnou polopenzi s bohatými snídaňovými i večeřovými bufety. Vaše děti do 6 let bude mít pobyt zdarma. Bogács je mimo jiné skvělým výchozím bodem pro výlety za přírodou i historií.

O ubytování

Apartmány Margaréta se nachází v malebném městečku Bogács na úpatí Bukových hor. Termální lázně (600 m) jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Příjemnou procházkou kolem nádherného gotického kostela dojdete k rozhledně Millenniumi (1 km) či k vodní nádrži (2 km), která je doslova rájem pro rybáře. Oblíbeným cílem turistů je také zámek De La Motte v blízkém Noszvaj (7 km). Za historickými památkami se vydejte do Egeru (18 km), kde najdete například minaret, hvězdárnu a nádherné barokní paláce. Vyhlášená vína z egerské oblasti ochutnáte skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji. V každém pokoji je k dispozici klimatizace, LCD televize, lednice, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si ráno vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Těšit se můžete i na bufetové večeře. Na výběr budete mít několik druhů polévek, hlavních jídel, příloh, druhů nakládané zeleniny či dezertů. V letní sezóně je navíc v provozu terasa s grilem.

Kde budete relaxovat?

O váš dokonalý odpočinek se postará wellness s finskou a infra saunou, vířivkou a klidovou zónou. Den si můžete zpříjemnit také masáží.

Cestujete s dětmi?

V rozlehlé zahradě je pro děti připraveno velké hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

Užijte si sportování na hřišti s pískem. Zahrajte si volejbal či badminton?

Margaréta Apartman & Hotel

Széchenyi utca 23. , Bogács, Hungary
Maďarsko

+36 70 244 6370

bogacsmargareta@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
15 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Jágerský hrad Tip na výlet

Výstavba egerského hradu začala již ve 13. století, během husitských válek byl dále opevňován. V současné době jde o jednu z turisticky nejoblíbenějších památek Maďarska, kromě toulek po masivních hradbách můžete prozkoumat také rozsáhlý podzemní pevnostní systém nebo si prohlédnout obrazy italských či holandských mistrů.

Minaret Eger
Lázně Zsóry
Lázně Egerszálok