Ubytování v tiché a klidné oblasti, ale zároveň blízko evropských velkoměst a termálů - přesně to vás čeká při pobytu v Hotelu Korona Panzió. V tradiční vidiecvkej budově vás čekají příjemné moderní pokoje a také výborné snídaně, nebo polopenze. Těšit se můžete i na celodenní vstup do termálních lázní a vaše dítě do 6 let bude mít celý pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Penzion Korona vás přivítá příjemnou rodinnou atmosférou. Nachází se v městečku Levél poblíž hranic se Slovenskem a Rakouskem. V nedalekém Mosonmagyaróváru (4 km) najdete krásné historické centrum s řadou barokních památek i středověkým hradem. Navštívit zde můžete také zajímavá muzea, galerie nebo třeba interaktivní expozici Futura o čtyřech prvcích života. Milovníci přírody by neměli vynechat návštěvu Neziderského jezera (30 km), které je na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji vybaveném televizí a vlastní koupelnou s ručníky.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu si pochutnáte na tradiční domácí kuchyni. Svůj den začněte snídaní výběrem z menu. K večeři si vyberete z bohaté nabídky specialit maďarské i mezinárodní kuchyně. Rozhodně byste měli ochutnat místní lahodné pokrmy z vepřového a hovězího masa či ze zvěřiny. Na své si ale přijdou i vegetariáni a milovníci sladkého. Bohaté chutě jídel zvýrazněte správným nápojem – na výběr budete mít z vynikajících maďarských vín, řady kvalitních brandy, domácích sirupů, kvalitní kávy a dalšího.

Lázně Mosonmagyaróvár Tip na výlet

Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku a nachází se nedaleko rakouských a slovenských hranic. Přestože je to poměrně malé město, pyšní se krásnými lázněmi Mosonmagyaróvár, které lákají turisty hledající odpočinek i léčbu některých zdravotních potíží. Tyto léčebné lázně s plovárnou najdeme uprostřed zeleně v blízkosti centra města a nabízí 7 bazénů s různou teplotou vody. Na své si zde přijdou jak osoby, které hledají relax a rekonvalescenci, tak i příznivci plavání.

Bazény v lázních Mosonmagyaróvár

  • Léčivý bazén s termální vodou o teplotě 36-38 °C
  • Sedící bazén I s chlazenou termální vodou o teplotě 30-33 °C
  • Sedící bazén s perličkovými lavicemi, masážními prvky chodidel a zad s chlazenou termální vodou o teplotě 36-37 °C
  • Bazén pro terapeutické plavání a cvičení s chlazenou termální vodou o teplotě 28-30 °C
  • Wellness bazén s chlazenou termální vodou o teplotě 32-34 °C
  • Plavecký bazén o délce 33,3 m, teplota 28-29 °C
  • Plavecký bazén o délce 25 m, teplota 26-28 °C

Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 000 m a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí nemoci kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek a další.

Otevírací doba lázní je každý den, po celý rok 8.00-20.00 hodin a celodenní vstupenka pro dospělého vás vyjde na cca 260 Kč.

Více informací

Korona Panzió

József Attila út 31. , Levél
Maďarsko

+36 305 003 596

info@koronapanzio.com

Check In
00:00 - 24:00
Check Out
00:00 - 24:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7,3 km
Vzdálenost od lázní
5,7 km
Zastávka
1,1 km