Ubytování v tiché a klidné oblasti, ale zároveň blízko evropských velkoměst a termálů - přesně to vás čeká při pobytu v Hotelu Korona Panzió. V tradiční vidiecvkej budově vás čekají příjemné moderní pokoje a také výborné snídaně, nebo polopenze. Těšit se můžete i na celodenní vstup do termálních lázní a vaše dítě do 6 let bude mít celý pobyt s vámi zdarma.

Drobný hotel s velkým srdcem

Rodinný Hotel Korona Panzió je známý svou pohostinností a výbornými službami. Už při příjezdu vás nadchne svou tradiční venkovskou architekturou, uvnitř vás však čeká ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích zařízených s citem pro vkus. K dispozici vám bude televizor a ručníky, které se budou hodit v samostatné koupelně se sprchovým koutem.

Při pobytu rozhodně nevynechejte návštěvu místní restaurace, kde si pochutnáte na tradiční a poctivé kuchyni. Svůj den začněte snídaní výběrem z menu. Na večeři vás zas čeká bohatý výběr specialit z maďarské i mezinárodní kuchyně, rozhodně byste měli ochutnat místní lahodné pokrmy z vepřového, hovězího masa či ze zvěřiny. Na své si ale přijdou i vegetariáni a milovníci sladkého. Bohaté chutě jídel zvýrazněte správným nápojem - na výběr budete mít z maďarských vín, řady kvalitních brandy a dalšího.

Blízko budete mít termální koupaliště i známá města

Ačkoliv penzion leží v tiché oblasti severozápadního Maďarska, ruch velkoměsta vám zde rozhodně nebude chybět. Město Győr, proslulé svými lázněmi i historickým centrem, je od penzionu vzdálené jen 40 minut autem. Do slovenské metropole Bratislavy dorazíte za 35 minut a kousek dál vás přivítá Vídeň (1 hodina 15 minut jízdy).

Vytoužený odpočinek v termální vodě najdete velmi rychle - termální lázně Flexum Thermal & Spa leží jen 10 minut jízdy od hotelu. Odpočiňte si tedy v plaveckém, wellness bazénu či v sedacích bazénech s masážními tryskami. Ve všech vás čeká termální a příjemně teplá voda. A termály Lipót zas navštívíte ani ne za 25 minut jízdy.

Korona Panzió

József Attila út 31., Levél
Maďarsko

+36 305 003 596

info@koronapanzio.com

Check in
00:00 - 24:00
Check out
00:00 - 24:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7,3 km
Vzdálenost od lázní
5,7 km
Zastávka
1,1 km