Ubytování pro dva v luxusním Hotel Lajta Park**** v Mosonmagyaróváru se stravou a neomezeným vstupem do krásného wellness. Populární lázeňská lokalita jen kousek od českých hranic a platnost až do konce roku 2015.

Nádherný hotel ve výborně dostupné lokalitě lázeňského Mosonmagyaróváru

Hotel Lajta Park**** stojí v příjemném prostředí plném zeleně jen kousek od centra oblíbeného lázeňského města, které je vzdálené pouze 140 km od českých hranic. Luxusní hotel najdete asi 500 metrů od lázní. Pár kroků za hotelem se nachází historická zástavba města s krásnou promenádou, kostelem a nedalekým zámkem s parkem.

Přes týden je hotel vyhledáván businessmany z celého světa, o víkendu můžete hotel navštívit Vy a okusit jeho vyhlášené služby na vlastní kůži. Personál hotelu je velice ochotný, přátelský a v celém hotelu panuje velice příjemná atmosféra.

Prostorné pokoje jsou příjemně zařízené a nekuřácké. Každý pokoj je vybaven pohodlnou postelí, minibarem, , LCD TV, sejfem, telefonem a má vlastní sociální zařízení s fénem, v koupelně jsou vytápěné podlahy. Při příjezdu budete mít nachystané ručníky, župan i pantofle.

V druhém patře najdete PC koutek s počítačem a tiskárnou, nechybí ani knihovna s tituly v různých jazycích a DVD k zapůjčení. Děti zde potěší dětský koutek se spoustou hraček.

Kulinářské zážitky i relaxae v moderním wellness

Součástí hotelu je luxusní restaurace s vyhlášenou kuchyní a bohatými porcemi chutného jídla maďarské i mezinárodní kuchyně. Kulinářské umění zdejších kuchařů opravdu doporučujeme vyzkoušet, neboť zde podávaná menujsou opravdovým gastronomickým zážitkem, který je škoda nechat si ujít.

Snídaně se podávají formou bufetu a vybrat si můžete z opravdu široké nabídky pochutin od různého druhu slaného i sladkého pečiva, palačinek, sýrů, salámů, vajíček, párku a slaniny, přes ovoce a zeleninu, dezerty, müsli až po několik druhů džusů, čajů a kávy.

Samozřejmostí je nové wellness centrum, kde můžete relaxovat ve finské a infra sauně, parní a solné kabině, vířivce nebo si zasportovat ve fitness centru. Relaxovat můžete dále v posezení a nebo na vodní posteli. Ve wellness jsou k dispozici další osušky i pantofle k Vašemu komfortu.

Oblíbené léčebné lázně v Mosonmagyaróváru

Malé lázeňské městečko Mosonmagyaróvár je ideálním cílem, pokud hledáte klidnou, lázeňskou atmosféru a snadnou dostupnost z Česka. Díky celoročně otevřeným lázním můžete Mosonmagyaróvár navštívit kdykoliv v průběhu roku.

Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města. V bazénech s různou teplotou vody, krytých i otevřených, máte možnost sportovního vyžití. V léčebných bazénech naleznete odpočinek, vzpruhu a uzdravení - zdejší termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří ve kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy.

Lázně jsou otevřeny celoročně každý den od 8 do 20 hod.. Celodenní vstupné pro dospělé stojí na 10, 50 €.

Asi 40 km od Mosonmagyaróváru najdete další populární lázně Györ. Na výlet se dále můžete vydat do Bratislavy nebo Vídně.

Hotel Lajta Park ****

Kórház utca 6., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

+36 30 756 7662

info@hotellajtapark.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,81/5
Celkem 52 hodnocení