Zajeďte si do oblíbené lokality Miskolc Tapolca v severním Maďarsku a vychutnejte si dovolenou s neomezeným vstupem do wellness s vířivkami i do venkovního bazénu přímo v hotelu. V ceně balíčku také zapůjčení kol.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Po pouhých 10 minutách chůze dorazíte k léčivým pramenům a jezeru Várhegy ukrytému v jeskyni. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a jen ve vnitřních prostorách se nachází hned několik bazénů: 2 termální s teplotou vody 33 - 35 °C, římský, bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Nechybí ani saunový svět, lázeňské a wellness služby.

Léčivý vliv pramenů podzemního jezera Várhegy, které mají teplotu 30 °C, pomáhá hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ingrid M.)

Hotel spĺňal naše kritériá, síce trošku opotrebovaný nábytok, ale bolo čisto. Od wellnessu som očakávala podstatne viac, personál sa veľmi netrhal pri týchto službách. Sauny neboli vyhriate, tak trošku mi to pripadalo, ako by to bol len marketingový ťah zo strany hotela a vôbec sa nepoužívajú. Strava bola OK. Vadili mi smeti okolo hotela pri odpadkových kontajneroch.

Vynikající (Božena ?.)

Jaskynné kúpele sú veľmi pekné, návštevníkov bolo menej ako v sezone a to bola veľká výhoda. Mohli sme si vychutnať všetky atrakcie, bazény bez návalu. Ubytovanie v hoteli priemerné, strava dobrá. Mimo sezony určite odporúčam.

Skvělé (Ingrid P.)

Hotel bol z doby totalitnej, avšak prístup personálu a stravu hodnotím veľmi dobre. Služby zodpovedali cene, nenáročným klientom a rodinám s deťmi odporúčam.

Skvělé (Milena U.)

Celkom spokojní, hoci na začiatku bol problém s ubytovaním. Ubytovali nás len po 14:30, aj keď sme tam čakali od 14.00 hod., mali problém s uprataním izieb, ale potom sa už celkom dalo.

Vynikající (Arleta K.)

Prostredie hotela zodpovedalo popisu, všetko čo bolo na kupóne sme dostali. Strava - primeraná cene, personál ochotný.

Vynikající (Vlastimil V.)

Všechno v pořádku, dobrá strava, ochotný personál, čistota, prostě super. Trochu jazyková bariéra.

Skvělé (Jozef L.)

Hotel zodpovedal *** hviezdičkam, už je na ňom vidieť "zub času", ale personál veľmi ochotný. V okolí upravené pekné zelené parky na prechádzky. V hoteli sa nedalo platiť kartou, len hotovosť, ale zoberú aj EUR. Biliard sme na hoteli nenašli, ale stolný tenis, futbal a šípky OK. Zľavu do kúpeľov nám pri vstupe nedali. Strava chutná a v prípadne potreby priebežne dopĺňaná. Z výletom sme ale boli veľmi spokojný.

Skvělé (Jan N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování slušné, neustále velice obsazený hotel domácími turisty, chutná strava až na ty neustále stejné, v těch vedrech těžké, ale chutné teplé večeře. Personál hotelu ochotný, my měli ale problém se domluvit, umím německy, oni jedině maďarsky nebo jen anglicky, takže komunikace byla velice obtížná. Wellness snad ani nebylo wellness, venku za hotelem malý bazének a malá neustále plná vířivka malých dětí. Jinak personál hotelu, tedy obsluha v jídelně velice příjemní. Nás překvapilo jak maličké jsou jeskynní lázně, velice malá plocha přeplněna lidmi, vystavena slunci a vedru, troška stínu jen u plotu, tam se všichni tlačili, ale zase tam bylo místo kde se mohlo kouřit, takže jsme uvítali, že blíže k hotelu bylo velké městské koupaliště, bohatě zastíněné, kde sa dalo krásně koupat i zaplavat, takže jsme chodili tam. Hrozná vedra ztěžovala pobyt, scházela klimatizace na pokoji, ale o tom jsme věděli, některé pokoje v hotelu klimatizovány jsou, ale zase nevím, zda je má k dispozici Travelking. Nejhorší zážitek byla půjčovna kol, chtěli jsme si jeden večer zajet s manželkou po cyklostezce do Miskolce, kol tam mají 6. ale v katastrofálním stavu, je vidět, že se o ně nikdo nestará, kola nebrzdila, přehazovačky nefungovaly, gumy podhuštěné, takže jsme vyjeli a po 10 minutách hrozné jízdy kola vrátili.

Skvělé (Bohdan K.)

Pozor - v jednom kuponu chyběly 2 čísla. Hotel přiměřeně O.K. Nebyl ale žádný úklid po dobu 6 dnů.

Vynikající (Iveta Z.)

Bol to super pobyt izba čistá. hotel v rekonštrukcii strechy nám to nevadilo aj tak sme boli celý deň preč, strava bola super a aj keď som si vopred nenahlásila bezlepkovú stravu personál bol ochotný a hladná som nebola. Pozreli sme si aj Lillafúred nestihli sme všetko popozerať určite sa tam ešte vrátime.