Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si celodenní vstup do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. 

Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.  Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Relaxujte v termálních lázních Györ

Győr, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová léčivá voda o teplotě 37 - 63°C tryská z hloubky 2000 m. 

V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod. Občesrtvení i kulinářské zážitky si můžete dopřát v jedné z několika restaurací. Lázně jsou otevřeny celoročně, NE - ČT 9.00 až 20.00, v pátek a v sobotu 9.00 do 21.00 hod.


Rozhodně se vypravte na vycházku do města. Jeho historie se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Najdete zde i množství múzeí a galerií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika N.)

V tomto hotelu jsem byla už po několikáté. Velmi příjemný personál, perfektní jídlo. Ubytování naprosto normální, žádný luxus, ale i tak je pokoj čistý a dobře vybavený, pouze chybí fén.

Vynikající (Jaroslav N.)

V tomto hotelu jsme už před 2.lety,taky v tomto období,takže jsme věděli do čeho jdeme.Ubytování pěkné,kousek od termálů a centra města.Polopenze byla bohatá a už i jidelní lístek v češtině.

Vynikající (Erich N.)

Super, děkuji, nemám, co bych vytkla. Museli jsme posunout termín, bylo mám mile vyhověno, zařízeno, bez průtahů a ochotně ;-)

Skvělé (Roman V.)

Příjemné prostředí hotelu, vše odpovídalo popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Pokoj sice menší (to jsme ale věděli podle popisu a recenzí), ale na přespání a odpočinek dostatečný, na pokoji bylo vše, co je potřeba, potěšila malá lednice na nápoje - minibar, vybavení pokoje starší, ale funkční, celkový dojem dobrý. Co se týče stravy - byl dostatečný výběr, večeře byli velmi dobré, porce velké obsluha příjemná.

Skvělé (Libuše K.)

Vše se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno. Strava vynikající, personál ochotný.

Vynikající (Vojtěch W.)

Všechno bylo za dané finance bez problému a v pořádku. Jedinné, co bych vytknul, jsou sprchy na pokojích, které jsou napevno na zdi bez hadice, což je docela nepraktické zejména, pokud máte malé děti (např. 3 - 7 let), neboť nedorůstají ještě takové výšky, aby byla sprcha pro ně použitelná.

Vynikající (Jiří N.)

Pěkný hotel, výborná strava, ochotný a milý personál, blízkost lázní i centra města.

Vynikající (Kateřina ?.)

Obdrželi jsme vše dle kupónu. Velmi milá obsluha, čistý hotel. Byli jsme velmi příjemně překvapeni tím, jak byly hezké pokoje.

Vynikající (Markéta V.)

pobyt odpovídal prezentaci, jídlo, hotel, lázně, ve všem spokojenost, kdo chce na všem si něco najde, my jsme si jely s partou holek užít termály a to se nám splnilo, hotel doporučuji.

Vynikající (David J.)

pobyt byl v pořádku. Moc se nám líbil. Jediné na co jsme měli námitky byly večeře. Ale jiný kraj jiný mrav :) s termálama jsme byli nadmíru spokojeni