Recenze a hodnocení: Hotel Garni Kolštejn *** (Jeseníky)

4,6/5
(Celkem 97 hodnocení)Skvělé
Branná, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,7

Služby hotelu

4,6
4/5  
(Hana O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2024
Byli jsme spokojeni, škoda že nešlo podle recepce objednat wellness na konkrétní den a čas, abychom si mohli lépe naplánovat víkend.
5/5  
(René B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2024
Naprostá spokojenost
1/5  
(Martin R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2024
Po příjezdu, na hotel, jsme se dozvěděli, že wellness je v neděli zavřený, Nikdo nás o této skutečnosti, před tím, neinformoval, na webových stránkách hotelu se musíte, k otevírací době proklikat. Nenabídli nám žádnou kompenzaci, akorát, že si za "lidových" 1600 Kč můžeme zaplatit privátní wellness. Místo wellness jsme teda navštívili hotelový bazén, jestli se vůbec tomu tak dá říkat. Bazén byl malý a studený, že tam člověk nevydržel dlouho. Na pokoji byly příliš tvrdé matrace, dále pak sprchový kout neměl žádné dveře, takže bylo nastříkáno, po celé koupelně. Na hotelu nebylo, kromě bazénu, vůbec nic, co dělat. Dokonce ani recepční nám nedala žádné doporučení, kam zajít. Hotel je v tak příšerné lokalitě, že v okolí nic není, takže jsme, otrávení, po chvilkové procházce, zašli zpátky na hotel, a pustili televizi. Strava v hotelu nám, aspoň trochu, napravila pokažený pobyt. Ovšem při večeři jsme se jaksi nedozvěděli předem, že nápoje si hradíme sami. Na malý pivovar měli na čepu, pouze dva druhy piva, které nebyly nic extra. Večeře byla chutná, nic méně, taky úplně žádná specialita. Na druhý den ná překvapila bohatá snídaně, ve formě švédských stolů. Třešničkou na dortu byl check-out, kdy po mě paní, na recepci, chtěla 60 Kč, to, že jsem nevěděl, za co to chce, to bych ještě překousl, ale že mi platbu nevezme kartou, a že jsem si musel koupit kolu, z baru, to je vrchol. Toto je minimálně, na ČOI a nahlášení, na banku. Takže tento hotel opravdu nedoporučuji! Hrají si na luxusní hotel, s přemrštěnými cenami, ale ve skutečnosti je to průměr, s otřesnou komunikací.
5/5  
(Veronika G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2024
Krásné a čisté prostředí hotelu Garni. Wellness pár kroků od hlavního hotelu. Zázemí wellness je bohaté a každý si najde to svoje. Překvapením je malá čajovna přímo uprostřed wellness. Snídaně formou bufetu. Na Kolštejnu je bohatý výběr i z hlavních jídel, nechybí ani speciality na večer k dobrému pivu z místního pivovaru Kolštejn :)
5/5  
(Emilie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2024
Vše odpovídalo popisu
4/5  
(Martina Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2024
Prostředí příjemné, strava výtečná, welnes luxusní a personál ochotný.
5/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2024
Velmi milá paní recepční, která nám vyšla vstříc. Pobyt jsme si užili.
5/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2024
Skvělý víkend, na který budeme dlouho vzpomínat, moc jsme si to užili, ať už ve wellness, restauraci nebo na procházkách po nádherném okolí.
5/5  
(Martin C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2024
Naprosto
5/5  
(Božena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2024
Vše bylo perfektní.
5/5  
(zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2024
personál velice ochotný, strava perfektní, velké plus je saunový svět a bazén
5/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2023
Dobrý den, byli jsme velice spokojeni, příjemný a ochotný personál, jídlo bylo skvělé, pokoje čisté, útulné a hezky zařízené, moc se nám tam libilo a proto rádi všem jen doporučíme. Děkujeme manželé Snášelovi
5/5  
(Marcela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2023
Vše bylo super.
4/5  
(Veronika Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2023
Nelíbil se mi přiděleny pokoj - výhled na protější dům. Nevýhodou byli postele - nebyla manželské, pouze 2 priražené k sobě. Jinak vše v pořádku.
5/5  
(Michaela T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2022
Byli jsme zde maximálně spokojeni. Wellness úplně úžasné, každý si tu najde svoje. V době naší návštěvy bylo wellnes skoro prázdné, takže to bylo ideální. Dokoupili jsme si masáž, která byla úplně perfektní. Jídlo výborné, snídaně v pátek ráno už byla trochu slabší, ale nic hrozného. Určitě se sem ještě vrátíme...
4/5  
(Dana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2022
Perfektní strava, personál milý a ochotný. Horší dopravní spojení. Doporučuji dojezd autem. Hlavně pro možnost výletů mimo hotel.
5/5  
(Ivana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2022
byli jsme moc spokojení se vším,počinaje ubytovaním,stravou a ochotou personálu
5/5  
(Vít R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Naprosto úžasné ... personál, jídlo i vybavení naprosto super. Za nás naprostá spokojenost se vším. Pokud si chcete odpočinout a jen relaxovat ... jasná volba.
5/5  
(Martin O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2022
Vše bylo perfektní.
5/5  
(Pavla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Po všech stránkách super. Byli jsme zde již podruhé a jsme nadmíru spokojeni. Bazén se slanou vodou, ohromné wellness, odpovídá inzerci.
5/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2022
Hotel je v malebné malé obci, z které vede mnoho turistických tras. Personál v restauraci "dobrý". Pokoj malý, ale čistý. Se spaním to už bylo horší, matrace celkem v pohodě, ale postel děsně rozvrzaná a z důvodu malého prostoru k posteli špatný přístup. Celkový dojem vynahradil Wellness a strava - vynikající.
5/5  
(Dočkalová K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2022
Ano byli. Moc pěkné ubytování, výborná strava i wellness.
4/5  
(Kristýna H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2022
Ke snídani mohl být větší výběr. Jinak jídlo chuťově výborné. Wellness též moc fajn. Pokoje nad hospodou velice hlučné - křičelo se až do rána, což nás vážně rušilo. Mimo to byl wellness pobyt moc fajn.
5/5  
(Marcela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2022
Super wellness,klidný pobyt a perfektní jídlo.Vřele doporučujeme.
5/5  
(Karel G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Opravdu velmi příjemný personál.
5/5  
(Libor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Pobyt (ubytování) výborné, strava perfektní, wellnes vynikající. Jediné, co nám chybělo bylo to, že nám chyběl nějaký itinerář, tedy tipy, kam bychom se měli jít podívat a co se nachází v okolí hotelu. Jinak bez připomínek, prostě bezvadné!!!!
5/5  
(Jarmila D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2022
Celý pobyt byl perfektní, vše dle kupónu jsme obdrželi. Ubytování super, úžasný wellness a strava výborná. A jako bonus máslové trubičky naproti hotelu .. děkujeme za super pobyt.
3/5  
(Johanka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2022
- Městečko není vůbec malebné, je to slepenina dvou různých období komunismu a 13století. Ani čerstvý vzduch jsme si neužily, díky místním spalovačům. - Ubytování v pokoji nad restaurací bylo opravdu miniaturní. - Katastrofou byla neskutečně vrzající postel, kdy každé otočení a mini pohyb znamenalo probuzení sebe i spolunocležníka. - Bazén byl úplně dole ve sklepení, kde byla zima a voda rovněž velmi studená + Hezké welnes, ikdyž zmenšenina a úžasné za mě bylo vychutnávání čajů v čase relaxu mezi saunováním. + Večeře byly fajn 3chodové ale snídaně neodpovídalo za mě 3* hotelu spíše 2* (miniaturuní výběr, ale hlady asi neumřete)
5/5  
(Nicola D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2022
Pobyt byl naprosto úžasný, můžu jen doporučit, velká spokojenost. Jak personál byl úžasný, ubytování, strava a procedury.
5/5  
(Rostislav G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2022
Pobyt super.
4/5  
(Vladimíra O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni. Strava, služby super, od ubytování jsme očekávali trochu více, ale i tak hodnotíme kladně. Jediné co bychom vytkli je, že se ve wellnessu sešlo hodně osob a nebyl takový prostor na relaxaci v soukromí.
5/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2022
Nesmírně milý a ochotný personál hotelu i restaurace.
5/5  
(Dana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2022
Byli jsme maximálně spokojeni. Wellness super, každý si může najít, co mu vyhovuje, protože výběr je veliký. Pokoje moderní čisté.
5/5  
(Michaela G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 1. 2022
Jsme nadmíru spokojeni s pobytem, tak milý personál v hotelové restauraci jsme ještě nezažili, wellness luxusní, strava vynikající.
5/5  
(Eva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 1. 2022
Pobyt si jednoznačne zaslúži 5 hviezdičiek! Izba bola priestranná a čistučká, wellness perfektné na relaxáciu a jedlo v reštaurácii znamenité (a to aj v bezlaktózovej podobe). Vychutnali sme si aj pivo z hotelového minipivovaru. Musím pochváliť tiež personál a obzvlášť veľmi míľu slečnu recepčnú, ktorá nám vždy ochotne pomohla a pravidelne sa pýtala, ako si pobyt užívame. Od začiatku do konca perfektná dovolenka.
5/5  
(Barbora C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2021
Jedním slovem bylo to luxusní. Strava, ubytování, personál, služby. Budeme se těšit na další pobyt.
3/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Měli jsme 3 pokoje za stejnou cenu a každý byl diametrálně jinde. Jeden pokoj byl opravdu pěkný a jeden totálně hrozný. Pokojem se šířil nepříjemný zápach asi z odpadů. Celkově sociální zařízení bylo v tomto pokoji hrozné. Ostatní 2 pokoje byli v pořádku.
5/5  
(Renáta R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Velice milý personál, krásné wellness a dobré jídlo. Za mě velká spokojenost. Jen pokud Vás dají do hotelu Garni, musíte z wellness přejít pár kroků venkem.
3/5  
(Ondřej P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Pokoj, do kterého jsme byli ubytováni se nenacházel ve Wellness Hotelu Kolštejn, nýbrž v hotelu Garni. Pokoj byl přímo nad hospodou a stěny tam byly jako z papíru. Na pokoji rovněž chybělo klasické vybavení jako je varná konev (v době našeho pobytu byla velká zima a venku neustále pršelo, takže si myslím, že takováto věc je nutnost). Pokoj sousedil s velkým rodinným dvoupokojem, ve kterém byli převážně puberťáci, kteří do noci dělali kravál. Naštěstí byla na recepci hotelu Kolštejn úžasná paní recepční, Kateřina, která nám ze situace pomohla a přestěhovala nás na Wellness hotel, kde jsme původně měli být dle inzerce na Travelkingu ubytováni. Pokoje na Wellness hotelu Kolštejn byly překrásné a příjemně se v nich trávil čas, nemám co bych vytkl. V restauraci vařili úžasně a Wellness byl špičkový. Bazén byl na můj vkus možná až moc malý, víc než 3 lidé si v něm nezaplavou, možná by měl hotel omezit kapacitu, když se nás tam sešlo v jednu dobu 7, nedalo se v něm plavat. Na výlety v okolí doporučuji auto, hromadná doprava moc nejezdí, ale výhoda je, že se všude dá co dělat i když zrovna prší. S dovolenou tady jsme byli moc spokojení.
5/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2021
Wellness, strava, služby perfektní. Jen můžeme doporučit.
4/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
Parádní lokalita a prostředí hotelu. Jídlo bylo dobré. Plno možností pro výlety přímo v obci.
5/5  
(Lukáš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2021
Velice příjemný a ochotný personál. Dostupné areály Ramzová, Lázně Jeseník, Hanušovice. Výborné trubičky cca 20m od hotelu.
3/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Polštáře a peřiny nebyly velké kvality, jinak bylo čisto a všechno v pořádku.
5/5  
(Veronika C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2021
Čisté, pěkné pokoje. Wellness opravdu na úrovni. Jídlo výborné. Pobyt mohu jen doporučit.
5/5  
(Olda H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2021
Hotel je na krásném klidném místě v centru obce, wellness je špičkové, při pobytu na přelomu července a srpna nebylo zaplněné, jako bonus je v něm i malá čajovna. Personál byl profesionální i jídlo bylo skvělé, i při příjezdu v pátek večer byla volba ze čtyř jídel. Určitě stojí za to se sem vrátit.
5/5  
(Václava T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2021
Spokojená až na vystavení daňového dokladu. Doklad byl poslán až po týdnu (musela jsem to několikrát připomínat). Strava i ubytovaní spokojenost.
4/5  
(Libuše K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2021
Stravování výborné, jen pokoj moc nebyl podle našich představ, jak bylo uvedeno.
5/5  
(Pavlína K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2021
Byli jsme moc spokojeni se vším...žádná výtka.
5/5  
(Lubomír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2021
Bylo to senzační, líbilo se nám, děkujeme.
5/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Služby, wellnes, strava na skvělé úrovni. Pouze pokoj č.1 nástup do manželských posteli přes pelest, což pro seniory trošku problém. Ostatní pokoje bez chyby.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Prosinci 2021

Právě v prodeji pro Hotel Garni Kolštejn ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet