Recenze a hodnocení: Resort Rybníček *** (Slovácko)

4,7/5
(Celkem 16 hodnocení)Skvělé
Blatnice pod Svatým Antonínkem, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

5

Interiér hotelu

4,8

Lokalita hotelu

4,6

Strava

4,6

Služby hotelu

4,9
5/5  
(Zdeněk F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Pobyt v Resortu Rybníček splnil všechna naše očekávání. Obdrželi jsme vše, co bylo na voucheru uvedeno. Krásné prostředí a ubytování, příjemný persovál. Byli jsme s partou přátel a jistě bychom se ještě někdy vrátili. Není co vytknout.
5/5  
(Tomáš V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2022
Celkově nás hotel velmi pozitivně překvapil, Okolí hotelu máme velmi rádi, hotel a bazén super. Prostě spokojenost.
5/5  
(Jan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2022
Přestože jsme byli v hotelu jediní hosté (předsezóna a uprostřed týdne), všechny služby byly perfektně dostupné a kvalitní, včetně wellness a sauny. Užili jsme si pobyt podle našich představ. Kvůli počasí jsme nemohli využít venkovní koupaliště, které vypadá velmi hezky.
5/5  
(Dana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 5. 2022
Byli jsme velice spokojeni, prostředí překrásné, personál dělal co nám na očích viděl,strava byla také velmi chutná,porce obrovské, všem doporučujeme,byli jsme nadšení
5/5  
(Petr O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Náš pobyt splnil vše, co jsme od něj očekávali. Wellness i strava naprosto v pořádku, čisté a klidné prostředí... opravdu relax. Personál velmi příjemný, rychlý a vstřícný!!! Recepční a především číšník/barman vždy k dispozici... usměvaví a velice zapálení. Výlety jsme si vybrali sami a určitě bych doporučil podívat se nejen po místních rozhlednách a sklípcích, ale i dostupných Luhačovic, nebo Strážnice.
5/5  
(Soňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2022
Příjemné prostředí, milý personál a výborné jídlo.
5/5  
(Zdena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2022
Z naší strany byla velká spokojenost. Jedinou výtku máme, že se z wellness na hotelový pokoj musí chodit venkem a ne budovou. V zimě velký problém.
4/5  
(Lenka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2022
Poněkud problematický je přístup do wellness přes parkoviště u hotelu. Zvlášť v zimě to není ideální. Naopak romantická večeře byla vynikající!!
5/5  
(Petra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2022
Byli jsme moc spokojení.
5/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2022
Pobyt v Resortu Rybníček jsme si opravdu užili. Personál usměvavý a ochotný. Strava výborná. Ubytování příjemné. Wellness super. Určitě se rádi vrátíme.
5/5  
(Lukáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2022
Krásné a čisté prostředí, pokoje jednoduše a vkusně zařízené. Pokud chcete do wellnessu, doporučuji jet v pracovních dnech, kdy díky malé obsazenosti se nám podařilo mít wellness jen pro sebe bez příplatku či rezervace. Velmi oceňuji neomezený vstup do wellness v rámci voucheru. Personál byl vstřícný, masérka velmi příjemná. V restauraci se výborně vaří, romantická večeře v ceně voucheru byl gurmánský zážitek, což vše umocnil skvělý a příjemný číšník, který s námi nevtíravě a vtipně konverzoval, bylo na něm poznat, že jej práce skutečně baví a jen tak nás večer provedl po celém areálu. Rovněž moc oceňuji polopenzi obsaženou v zakoupeném voucheru. Resort doporučuji a v budoucnu bychom se rádi vrátili kvůli wellness a restauraci :-)
4/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2022
Byli jsme spokojeni, původní pokoj byl sice velice chladný, ale personál nás ochotně přemístil do jiného. Wellness i strava v naprostém pořádku.
4/5  
(Alena O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Pokoje krásné, prostředí bylo super. Bohužel to zkazily večeře, které nebyly o dvou chodech, jak bylo uvedenou ve voucheru. A také škoda, ze do všech prostor se chodilo z venku, jak do restaurace, tak i do wellness. Jinak jsme byli spokojeni. Díky.
3/5  
(Dušan A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Prostředí super, personál milý a vstřícný. První večer dvouchodová večeře byla jenom jednochodová. Tvrdá rýže a po jídle jsme se museli dojíst. Obsluha v plné restauraci těžce nestíhala, i když se velice příjemný číšník moc snažil. Vstup do wellness venkem není úplně ideální, 1 sauna ze 3 mimo provoz. Jinak služby na vysoké úrovni.
5/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2021
Personál vstřícný, ochotný, příjemný. Jídlo vynikající. Wellness perfektní. Nádherné poutní místo příjemnou procházkou od hotelu. Odpočinuli jsme si a bylo o nás super postaráno, děkujeme, doporučujeme,
5/5  
(Bohuslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2021
Vše perfektní.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet