• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových, rodinných pokojích (2 samostatné pokoje, každá se svým sociálním zařízením a vybavením propojené dveřmi - vhodné pro vícečlenné rodiny) nebo apartmánech.

Pokoje poskytují příjemné pohodlí a jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchovým koutem, telefonem, LCD televizorem se satelitním příjmem. Ve většině pokojů najdete také balkon.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alois N.)

Prostředí bylo velmi pěkné i prostředí hotelu velmi uspokojivé dle našich představ a odpovídalo popisu jak bylo uvedeno. Strava dobrá, vše jsme využili. Personál velmi ochotný a vstřícný. Můžeme jen doporučit vašim klientům, jelikož jsme neměli v tuto dobu dost sněhu, využívali jsme různých vodních radovánek a výletů v blízkém okolí.

Vynikající (Martina M.)

Hotel můžu všem doporučit, pěkné místo vhodné k procházkám, výborné jídlo - bohatý bufet na snídani i večeři, fakt výběr, který se jen tak nevidí, protože máme malé dítě, ocenili jsme i bezvadní dětský koutek, který je i dobře umístěný v prostoru, kde se můžou scházet ostatní - posezení, stolní tenis, biliár. K dispozici místnost s lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí.

Vynikající (Patricie L.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše bylo podle nabídky, vstřícný personál, příjemné a čisté ubytování, strava výborná.