Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízké Tatry, to je nádherné prostředí, ve kterém si každý lyžař bude připadat jako v pohádce. Největší lyžařské středisko na Slovensku nabízí lyžování na severní i jižní straně Chopku na 21 sjezdovkách (včetně 3 dětských). Dohromady se jedná až o 49 km perfektně upravených sjezdovek, ze kterých si vybere každý – ať už vyrážíte na dovolenou se svými dětmi, nebo si chcete dopřát pořádnou profi jízdu. Vždyť zde trénují také slovenští lyžařští reprezentanti! K tomu všemu, Generali Snowpark Jasná láká svými upravenými můstky všechny adrenalinové nadšence.

Pokud vás sjezdové lyžování (či snowboardování) omrzí, můžete se se odsud vydat na skialpy či běžky.

Mimo lyžování si zde můžete seřídit vaše vybavení v servisu, půjčit si vše potřebné v půjčovně, případně sebe či ratolesti naučit lyžařské triky a fígly v lyžařské škole Tatry Motion.

Pokud budete mít chuť na pořádné aprés ski, budete moci využít nabídky skvělých barů i restaurací, kterými Ski Jasná jen oplývá.

Otevírací doba:

  • sezóna od prosince do konce dubna
  • od 1. 2. v čase od 8:30–16:00

Ceník skipasů:

Ceny skipasů se začínají na 49 € za jednodenní lyžování pro dospělého a 35 € pro dítě při koupi online. Ještě výhodnější cenu získáte pro lyžování po 13:00 a večerní lyžování.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Tatry, Liptov, Polské Tatry, Nízké Tatry

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Lyžování v Nízkých Tatrách
Tarzanie Jasná
Vrbické pleso
Demänovská dolina
Rozhledna na Ostredku
Chopok

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet