Dopřejte si parádní dovolenou v blízkosti malebného zámku Vranov nad Dyjí a historického města Znojmo. Nově otevřený penzion Na Mlatě v Pavlicích Vám zaručí pobyt plný zábavy a aktivního odpočinku. Ubytování nabízí penzion v prostorných pokojích, které jsou moderně zařízené. V každém z nich najdete vlastní sociální zařízení, připojení na internet  a po domluvě s personálem penzionu také TV. Vydatný spánek Vám zajistí  kvalitní postele s matracemi z anatomické pěny.V areálu penzionu najdete taky parádní zahradu, kde můžete během volné chvíle relaxovat a kochat se pohledem na okolní krajinu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Gabriela H.)

Penzion Na Mlate byl supr. Meli jsme krasny velky pokoj s vyhledem do zahrady. Pani majitelka byla velmi ochotna. Meli jsme placenou polopenzi. Snídaně byla formou švedských stolu a na večeři byl velký výber jídel. Jídlo bylo moc dobré a hlavně toho bylo tolik že jsme měli co dělat abychom to snědli.

Vynikající (Šárka D.)

Pokoje pěkné, prostorné, personál velmi příjemný, jídlo i ochutnávka moc fajn, pěkná místa, autem celkem blízko - Vranov, Znojmo, Bítov, Podýjí.

Vynikající (Jaroslav K.)

Pobyt splnil mé očekávání, prostředí čisté a dokonalé, deklarované služby zabezpečeny, personál na požadované úrovni.