Recenze a hodnocení: Penzion Hornička (Jižní Čechy)

3,8/5
(Celkem 5 hodnocení)Dobré
Český Krumlov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,8/5

Personál

3,8

Interiér hotelu

4,4

Lokalita hotelu

4,4

Strava

3,4

Služby hotelu

3,8
5/5  
(milan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Vsechno bylo super.
1/5  
(Kristýna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Zakoupili jsme poukaz na ubytování v Penzionu Hornička. Velmi jsme se těšili na pobyt, nejen díky kladným recenzím, ale i díky příjemné komunikaci. Po příjezdu bylo sděleno, že budeme přesunuti do jiného objektu. Toto jednání mi přijde velmi nestandardní, myslím, že by bylo na místě informovat o této změně dopředu, obzvlášť když pobyt byl rezervovaný již od března. Kdybychom chtěli ubytování v jiném objektu, zařídili bychom si to. Mrzí mne toto jednání ze strany penzionu.
3/5  
(Iveta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Lokalita: penzion se nachází v klidné vilové čtvrti, jsou tam celkem 4 pokoje, dole bydlí majitel, žádná společenská místnost o 40 m2 se v penzionu nenachází. Snídaně údajně za 150 kč/osobu se skládají z pečiva (rohlíky byly nejprve staré, pak namíchané staré a nové) plátkový sýr nakrájený ještě na půlky, hrudky prošuta a šunka. K dispozici byla máslíčka, džemy, rajčata, vaječná omeleta na sádle smažená a mini párečky. Džus = naředěná šťáva, o čaj se musí požádat, káva se vaří v automatu a po celou dobu snídaně vám za zády stojí personál a poslouchá, co si povídáte. Na cca 12 m2 snídaly všechny 4 pokoje. Pokoje odpovídají fotografiím. Penzion je opravdu cca 400 m od centra Českého Krumlova.
5/5  
(Oliver I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2021
Jeli jsme s přítelkyní na 3 noci a až na pár drobností si nebylo na co stěžovat.Prostory jsou moderní a útulné, jediné na co upozornit, jsou tenké stěny a jelikož snídaně, se podávají hned před dveřmi pokoje, moc si v klidu nepřispíte.Okolí jinak klidné a doopravdy kousek od centra (max 10m cesty).Snídaně byly čerstvé, klasický základní výběr (šunka, sýr, musli, ovoce, párečky ,omelety, atd.)
5/5  
(Pavla P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2021
Pobyt se nám velice líbil. Penzion byl velmi pěkný, čistý, útulný. Pan majitel i personál byli ochotni a vstřícní. Poloha penzionu vynikající, krásná procházka do centra města. Doporučuji.

Právě v prodeji pro Penzion Hornička

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet