Recenze a hodnocení: Pension Lukas (Karlovy Vary)

4/5
(Celkem 1 hodnocení)Skvělé
Karlovy Vary - Tašovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Vlasta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 5. 2023
Menší rodinný pension, čistě a účelně zařízený, útulná jídelna, v celém pensionu kytky, pobyt odpovídá popisu, jako jediné mínus bych ale uvedla hrozně tvrdou postel a docela nepříjemné polštáře, ale to je možná můj subjektivní dojem. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, kromě welness přímo v pensionu, ale to právě v kupónu není zcela srozumitelně napsáno. Strava byla příjemná, domácí, paní majitelka se snažila dokonce pro nás uvařit večeři, i když údajně už polopenzi nedělají. Personál hotelu je moc milý, provozují jej samotní manželé. Pejsci byli opravdu vítáni a ti naši nebyli v pensionu jediní. Doporučujeme turistiku na Svatošské skály, výleet na hrad Loket a hrad Bečov. Návštěva Alžbětiných lázní byla docela příjemná, jelikož v neděli odpoledne bylo téměř prázdno. Prostředí lázní je sice starší, ale bazén příjemný, vířívky a sauna celkem ke spokojenosti v rámci nízké ceny za pobyt. V Tašovicích si člověk připadí ako na vesnici, okolo krásná příroda, dokonce přímo před pensionem se uskutočnilo pálení čarodějnic s kapelou.

Právě v prodeji pro Pension Lukas

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet