Pension Lukas

Pension Lukas

Slovanská 78, Karlovy Vary - Tašovice
Česká republika

Provozuje společnost:
Andrea Ivanová IČ: 64850111


+420 774 256 944

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
5,7 km
Zastávka
80 m

O ubytování

Pension Lukas se nachází v okrajové části Karlových Varů a nabízí klidné ubytování v blízkosti lesa a řeky Ohře. Během pobytu v nejznámějších českých lázních byste se rozhodně měli projít přes karlovarské promenády. Od Sadové a Mlýnské kolonády (6 km) se přes Tržní kolonádu dostanete až k vyhlášené Vřídelní kolonádě (7 km) se slavným pramenem Vřídlo. Netradičním zážitkem je exkurze do podzemí Vřídelní kolonády.

Pokud se zajímáte o architekturu, udělejte si procházku k ikonické stavbě Hotelu Pupp (7 km). Krásné výhledy na lázeňské městečko se vám naskytnou z mnoha vyhlídek, jako je například Jelení skok (6,5 km), Pozorovatelna u Linharta (3 km) nebo rozhledna Diana (6 km). Pobyt si můžete zpestřit také prohlídkou Muzea Jana Bechera (6,5 km) nebo Sklárny Moser (3 km). Zimní pobyt si můžete zpestřit na svazích skiareálů Merlín (18 km), Boží Dar (32 km) nebo Klínovec (36 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním pokoji či apartmánu s vlastní koupelnou. K dispozici budete mít WiFi připojení, televizi, minibar a fén.

  • Pokoj č.1 je dvoulůžkový, vybavený manželskou postelí a pracovním stolem. V koupelně je sprchový kout.

  • Pokoj č.2 nabídne dvoulůžkovou postel a samostatné jednolůžko, k vybavení patří i psací stůl. V koupelně najdete sprchový kout.

  • Pokoj č.3 disponuje dvoulůžkovou postelí, samostatným jednolůžkem, psacím stolem a koupelnou se sprchovým koutem.

  • Apartmán č.4 a 5 se skládá ze dvou samostatných pokojů, v jednom najdete manželskou postel, ve druhém jednolůžko. Nechybí psací stůl a koupelna se sprchovým koutem.

  • Pokoj č.6 je prostorný, vybavený manželskou postelí, jednolůžkem a stolkem s posezením. Na rozdíl od většiny ostatních pokojů má koupelnu s vanou.

  • Pokoj č.7 zaujme zejména rohovou vanou v koupelně. Jinak jde o standardní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a stolem.

  • Pokoj č.8 ubytuje dvě osoby na manželské posteli, v koupelně má sprchový kout a nepostrádá pracovní stůl.

  • Apartmán č.9 a 10 ubytuje až 6 osob. Má koupelnu se sprchou, samostatné WC a malou chladničku. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a pokoje se 4 jednolůžky.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu si pochutnáte na poctivé domácí kuchyni. Díky skvělé poloze blízko Karlových Varů navíc budete mít ideální příležitost otestovat oblíbené podniky ve městě.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací vyrazte do Alžbětiných Lázní v centru Karlových Varů. Pod jednou střechou zde najdete plavecký bazén, relaxační bazén, infrasaunu, solnou jeskyni a další. Budova lázní je navíc jednou z nejkrásnějších ve městě.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je před pensionem dětské hřiště s houpačkami, lanovkou a pískovištěm.

Něco navíc

Na zahradě je možné si zahrát stolní tenis, grilovat či posedět u táboráku. Součástí hotelu je také malé fitness, které mohou hosté využívat.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda