Pension Lukas

Pension Lukas

Slovanská 78, Karlovy Vary - Tašovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od lázní
5,7 km
Zastávka
80 m

O ubytování

Pension Lukas se nachází v okrajové části Karlových Varů a nabízí klidné ubytování v blízkosti lesa a řeky Ohře. Během pobytu v nejznámějších českých lázních byste se rozhodně měli projít přes karlovarské promenády. Od Sadové a Mlýnské kolonády (6 km) se přes Tržní kolonádu dostanete až k vyhlášené Vřídelní kolonádě (7 km) se slavným pramenem Vřídlo. Netradičním zážitkem je exkurze do podzemí Vřídelní kolonády. Pokud se zajímáte o architekturu, udělejte si procházku k ikonické stavbě Hotelu Pupp (7 km). Krásné výhledy na lázeňské městečko se vám naskytnou z mnoha vyhlídek, jako je například Jelení skok (6,5 km), Pozorovatelna u Linharta (3 km) nebo rozhledna Diana (6 km). Pobyt si můžete zpestřit také prohlídkou Muzea Jana Bechera (6,5 km) nebo Sklárny Moser (3 km). Zimní pobyt si můžete zpestřit na svazích skiareálů Merlín (18 km), Boží Dar (32 km) nebo Klínovec (36 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K vybavení pokoje patří WiFi připojení, televize, minibar a fén.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na servírované snídani.

Kde budete relaxovat?

V současné době mohou hoteloví hosté využívat wellness Alžbětiných Lázní v centru Karlových Varů. K dispozici je zde bazén, vířivka a dvě sauny (finská a parní).

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je před pensionem dětské hřiště s houpačkami, lanovkou a pískovištěm.

Něco navíc

Na zahradě je možné si zahrát stolní tenis, grilovat či posedět u táboráku. Součástí hotelu je také malé fitness, které mohou hosté využívat.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda