Recenze a hodnocení: Pavlov Spa Hotel (Karlovy Vary)

4,6/5
(Celkem 18 hodnocení)Skvělé
Karlovy Vary, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,4

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,3

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Bc. Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2023
Spokojeni
5/5  
(Jiřina C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2023
naprostá spokojenost, nelze nic hodnotit negativně, vše super
4/5  
(Daniel D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2023
Vše bylo odpovídající
5/5  
(Brita E. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2023
Hotel bol z technických dôvodov zatvorený, boli sme premiestnené do hotela Kolonáda. Boli sme spokojné, všetky služby boli poskytnuté. Od hotela by sme boli očakávali, keby nám bol email vedieť, že nastala neočakávana situácia a na výber zmenu termínu alebo iný hotel. Takto sme v podstate nemali výber. Karlovy Vary je pekné mesto najmä jeho historická časť.
4/5  
(Václav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2023
V prvé řadě je potřeba uvést výtku týkající se změny hotelu o které jsme nedostali žádnou informaci. Místo hotelu Pavlov jsme byli ubytováni v hotelu Kolonáda. Jinak jsme obdrželi vše co bylo v kuponu. Hotelové služby byli v pořádku vstřícný personál na recepci i v hotelové jídelně. Strava rozmanitá a v dostatečném množství. Wellness vzhledem k velikosti hotelu a jeho obsazení velmi malé (bazén, vířivka). Procedury v pořádku.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2023
Všechno z kupónu bylo realizováno v nadprůměrné kvalitě.
5/5  
(Kateřina A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 5. 2023
Skvělý hotel přímo v centru města pár kroků od známého Thermalu. Všude je to blízko. Perfektní personál, dobré jídlo, hodně zeleniny ...
4/5  
(Jana O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2023
rech. Strava byla chutná, v dostatečném množství i pro velké jedlíky. Možnost sauny jsme využili, i parafín - vše k naší VELKÉ spokojenosti. Pan recepční milý, vstřícný, ochotně poradil ohledně našich dotazů, poradil v případě plánu vycházek. Paní obsluhující v jídelně má pro Čechy úsměv spíš z povinnosti, byť jsme děkovali za každé odnesení talířku či hrnečku. Doporučuji vycházky na úbočí kopců bezprostředně obklopujících centrum. Dokud nejsou olistěné stromy, je odtud krásný výhled "shora". Stezek od Impeialu směřem ke Třem křížům je spousta...
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2022
Velmi spokojen
5/5  
(Alena R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2022
jsme velice spokojeni
4/5  
(Iva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2022
Bohužel hotel plný Ukrajinců a hlavně i personál, u jidla pani pletla objednaná jidla, nosila jidlo na stul, když jsme jeste jedli predkrm, potom také na recepci. První dva dny byl na recepci pan /Čech/, který byl moc příjemný a ochotný ?
5/5  
(Brita E. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2022
S pobytom sme boli spokojné, strava bola dobrá, ľahký obed počas veľkých teplôt bol výborný, hotel má dobrú polohu.
5/5  
(Jaroslava J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2022
Pobyt v hotelu Pavlov se nám velmi líbil. Strategická poloha v centru Varů, příjemný personál, strava byla v bufetech doplňována. Obdrželi jsme vše, co bylo na poukazu inzerováno. Jen nás překvapilo množství informací v ruštině na pevním místě.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2022
POBYT RODINNÉHO TYPU S VYNIKAJÍCÍ STRAVOU, OCHOTNÝM PERSONÁLEM A V SUTERÉNU LÁZEŇSKÝM VYBAVENÍM. VZNIKAJÍCÍ MASÁŽE. POBYT SE NÁM MOC LÍBIL. KOLONÁDA S PRAMENY JEN PÁR KROKŮ. PROSTĚ PRAVÝ LÁZEŇSKÝ POBYT. PAVEL A MARIE
5/5  
(Zdenek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2022
Spokojenost.
3/5  
(Roman S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Personál mluvil pouze rusky.
5/5  
(Ludmila K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Vše, co bylo na poukazu uvedeno, jsme mohli využít. Personál je velmi příjemný, ochotný. Pan kuchař připravuje vynikající jídla. Poloha hotelu je výborná, na pěší zóně, jediné trochu omezující je, že hotel nemá vlastní parkoviště, avšak stejné problémy mají i ostatní hotely umístěné v této lokalitě. U hotelu lze ale zastavit, vyložit/naložit zavazadla a přeparkovat mimo lázeňskou zónu. V okolí lázeňské zóny je mnoho turistických cílů v okolích kopcích. Pobyt byl super! Určitě se sem rádi vrátíme.
3/5  
(Stanislav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Hotel dobrý, odpovídal ceně. Lokalita super. Personál v restauraci katastrofa, nikdo se neusmál, špinavý kuchař tam roznášel jídlo, nevím, kde vzaly 4 hvězdy, ale je to hlavně o lidech. Takže tam je největší prostor k zlepšení. Základy gastronomie, k jídlu nám dávali desetinu příbory, etiketa nula bodů. To jsou drobnosti, co nestojí moc peněz. Jen přístup lidi.

Právě v prodeji pro Pavlov Spa Hotel

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet