O ubytování

Park Hotel Pelikán **** se nachází v srdci krásného historického města Szombathély. Najdete zde mnoho barokních památek včetně katedrály Templom tér a františkánského kostela (1,5 km). Za návštěvu rozhodně stojí také Kámonské arboretum (3 km), které je největší v celém Maďarsku. Nedaleký Sárvár (25 km) se kromě lázeňského komplexu pyšní nádherným historickým centrem, kterému dominuje Nádasdyův hrad. Ve městě Bük (25 km) leží druhé největší maďarské lázně Bükfürdő, vyhlášený golfový areál i několik zábavních parků včetně šplhací Křišťálové věže.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji, který disponuje klimatizací, kabelovou televizí, minibarem, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem a župany.

Na čem si pochutnáte?

Stylová hotelová restaurace je obložena dřevem a dominuje jí oválný bar. Připravují se zde speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. Ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Servírované večeře se podávají v partnerské restauraci Tó Vendéglő (vzdálena 2 km od hotelu).

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness si dopřejete dokonalý relax. Jeho součástí je krytý bazén s prosklenou střechou, vířivka i finská a infra sauna. Dále zde najdete solnou místnost. Vybrat si můžete některou z masáží a wellness procedur.

Cestujete s dětmi?

Děti si užijí spoustu zábavy na hřišti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Renáta K.) ( - Česko)

Hotel zámeckého typu, kousek pěší chůze od centra. Pokoje velmi rozměrné a VELMI LUXUSNÍ STRAVOVÁNÍ.

Skvělé (Pavla I.) ( - Česko)

Pobyt odpovídal popisu. Bohužel první den byla u bazénu informace, že voda se dohřívá ani při odjezdu dohřátá nebyla, takže termální lázně v Buku byly jasná volba. Solná sauna byla nic moc a aroma byla zavřená. Jídlo dostačující, každý si vybral, nebyl problém. Jen nějakou společenskou místnost, kde by si mohl člověk posedět večer při sklence vína, aby nemusel být na pokoji, se nám nepodařilo najít a restaurace zavřela před 22 hodinou, zhasla, takže se dalo sedět jen venku po tmě (než nás vyhnala zima). Botanická zahrada, která je kousek od hotelu určitě stojí za vidění. Odpočinkový prodloužený víkend tento pobyt určitě splnil.

Vynikající (Vladimír M.) ( - Česko)

Ano, všechno funguje, personál je vlídný a příjemný, wellness plně v provozu po uvedenou dobu.