Recenze a hodnocení: Osada Sniezka (Polské Krkonoše)

4,9/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Łomnica, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jitka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Hotel krásný čistý, jídlo výborné. Vše bylo super a moc jsme si to užili. Mohu jen doporučit.
5/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2018
Prostředí resortu úžasné, vše odpovídalo popisu. Personál ochotný a vstřícný. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, nedoporučujeme těm, co vyhledávají klid. V případě nepříznivých sněhových podmínek je nutné dojíždět. Sjezdovky 15 minut, běžky 30 minut. Na kola ideální resort.
5/5  
(Bohuslava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 12. 2017
Bohužel nebylo nikde uvedeno, že se večeře podává od 16 do 18 hod. Ubytovává se od 16 hod, tudíž jsme nepředpokládali, že by byla veřeče tak brzy. Přijeli jsme v půl sedmé a večeři již nedostali. Jinak bylo jídlo výborné a rozmanité a byly plné švédské stoly.Hotel luxusní, vše odpovídalo nabídce. Doporučujeme.
Reakce hotelu
Dobrý den,děkuji za Vaši zprávu.V případě času večeří je nutné se na tuto informaci zeptat při žádosti o rezervaci. Věříme, že i tak jste si pobyt v našem hotelu užili.S pozdravem,Osada Sniezka
5/5  
(Andriy F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2017
Vše bylo dobrý. Personál ochotný, hotel moderní a všude čisto. Jídlo moc dobrý a velký výběr. Prostředí super. Příroda v okolí moc hezká.
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Hotel byl naprosto perfektní, jídlo vynikající. Personál byl příjemný a jsme s nimi spokojeni.Jediným nedostatkem bylo přeplněné wellness a malý bazén, kde nebyly plavací dráhy. Pro normálně se koupající ale bazén asi vyhovoval. Doporučujeme výlet na Sněžku z polské strany. Je však potřeba vyrazit brzo ráno. Také výběr parkoviště je důležitý.
5/5  
(Barbora Á. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2017
Všetko bolo tip top a zodpovedalo popisu. Od jedla, personálu, ubytovania až po wellness.
5/5  
(Veronika P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2017
Úžasné prostředí, vynikající jídlo, příjemná obsluha všude, na velikost hotelu působí jako domácí prostředí. určitě se ještě znovu vrátíme.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet