• Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 30 zł (asi 180 Kč)/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Osada Sniezka je hotelový komplex v malebné oblasti Lomnice na úpatí Krkonoš. Ubytováni budete v pokojích nebo apartmánech s koupelnou, toaletními potřebami, fénem, TV, rychlovarnou konvicí a bezplatným WiFi připojením. Veškeré vybavení je moderní a vyhovuje i nadstandardním požadavkům.

Pro relaxaci je k dispozici bazén a několik druhů saun. Přes zimu je možné využít půjčovnu lyžařského vybavení, přes léto je k dispozici sportovní hřiště. Další vyžití najdete v zábavním centru s kulečníkem, stolním tenisem, šipkami, PlayStation, kuličkovým bazénem a dětským koutkem.

Hotel má hned dvě restaurace. Servírujete se tu bohatá polopenze, zajít si můžete ale i na oběd.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka D.)

Hotel krásný čistý, jídlo výborné. Vše bylo super a moc jsme si to užili. Mohu jen doporučit.

Vynikající (Jana L.)

Prostředí resortu úžasné, vše odpovídalo popisu. Personál ochotný a vstřícný. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, nedoporučujeme těm, co vyhledávají klid. V případě nepříznivých sněhových podmínek je nutné dojíždět. Sjezdovky 15 minut, běžky 30 minut. Na kola ideální resort.

Vynikající (Bohuslava S.)

Bohužel nebylo nikde uvedeno, že se večeře podává od 16 do 18 hod. Ubytovává se od 16 hod, tudíž jsme nepředpokládali, že by byla veřeče tak brzy. Přijeli jsme v půl sedmé a večeři již nedostali. Jinak bylo jídlo výborné a rozmanité a byly plné švédské stoly. Hotel luxusní, vše odpovídalo nabídce. Doporučujeme.