Recenze a hodnocení: Lázeňský léčebný dům Praha *** (Luhačovice)

3,8/5
(Celkem 17 hodnocení)Dobré
Luhačovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Martina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Líbilo se nám v hotelu a celkově v Luhačovicích.
5/5  
(Božena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
K pobytu nemáme žádné výhrady. Vše proběhlo podle plánu, služby bez kazu, personál velmi příjemný. Doporučujeme výlet na blízkou přehradu.
5/5  
(Anežka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Personál velmi příjemný a vstřícný. Pokoj čistý a útulný. Strava chutná a obsluha vynikající.
1/5  
(Jan O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2020
Velmi nespokojen, chování personálu tragické.
3/5  
(Anna Poláčková P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2020
Hotel čistý, izba pre jednu osobu veľmi malá, vybavenie izby uspokojivé, poskytnuté služby (masáže) uspokojivé. Strava nevyhovujúca - raňajky nebolo z čoho vybrať, pečivo len najlacnejšie rohlíky a obyčajný chlieb - žiadne celozrnné, bezlepkové. Štandardom vo všetkých 3 hviezdičkových hoteloch sú švedsky bufet, večere dietne, veľmi slabé. Personál hotela uspokojivý, v bazéne bola studená voda, v Knaipovom chodníku boli silno znečistené bazéniky (príliš veľa vodného kameňa). Celkovo kúpele neposkytovali žiadne kultúrne podujatia, pôsobili opusteno, v hoteli boli rušivé momenty - čiastočné rekonštrukcie.
4/5  
(Zlatuše P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 4. 2019
Hotel probíhá rekonstrukcí, tudíž okolí tomu nasvědčovalo. Parkoviště bylo obsazeno, takže jsme parkovali na druhé straně hotelu a museli jsme celý hotel obcházet (pokud se nenašel klient, který právě otevřel dveře, které byli do této ulice). Strava výborná, obsluha ochotná. Proceduru jsme měli vyměněnou, ale náhradní procedura nám vyhovovala, personál příjemný, milý..V Luhačovicích je moc krásně, příroda nádherná, spoustu možností na výlety...doporučuji.
4/5  
(cyril M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2019
Spokojenost.
3/5  
(Adéla V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2019
Komunistické jídlo, jinak hotel Praha je co se týče cena/ služby super, ráda se tam vracím.
5/5  
(Vladimíra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2019
Velká spokojenost, určitě si pobyt zopakuji.
3/5  
(Renata T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2019
Dobrý den,s pobytem spokojeni, strava průměrná, personál by se měl naučit jednat s lidmi, ale ne všechen. Jinak Luhačovice krasné prostředí.
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2019
Vše v pohodě, personál milý, strava výborná.
3/5  
(Zdeněk N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2019
Pobyt v pořádku, hotel v rekonstrukci, služby v pořádku, personál o.k. Strava! Snídaně - 2 vařená vejce, kousek másla, pečivo. nebo 5 plátků sýra (5 dkg), kousek másla, čtvrtka rajčete pečivo. Snídaně hrůza.
5/5  
(Irena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2019
LLD Praha je čím dál lepší a lepší. Paní majitelka buduje vedlejší objekty a rozrůstá tak celý lázeňský dům v moderní krásný areál. Pokoje byly čistě uklizené (což v minulosti vždy nebylo), strava určitě na vyšší úrovni, stoly v jídelně jsou teď mnohem šikovněji uspořádané. Personál jak zdravotnický tak i nezdravotnický je ochotný, slušný. Největší bonus ale je určitě stále vnitřní bazén dezinfikovaný ozónem. Jezdíme sice vždy jen na víkend, ale za nás ano, rádi se opět vrátíme a po procedůrách si rádi při živé hudbě v krásném novém sálu zatančíme.
4/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2019
Vše bylo v pořádku, personál příjemný, ochotný.
4/5  
(Květoslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2019
Prostředí velmi krásné, kousek na kolonádu, vše odpovídá popisu, strava byla chutná, ale je třeba uvést že se podává v časech 7:30h snídaně, což nám nevyhovovalo, víkend má být odpočinkový a né že musíme brzy vstávat, takže jsme snídaně propásli a obědy taky přesně v čase 11:30h. Wellness slabý, voda v bazénu studená, sauna retro a malinká. Personál byl skvělý, moc hodní a pokoje jsme měli nové, takže čisté a útulné. Jinak vše v pořádku, skoro naproti hospůdka Bludička, výborné jídlo.
2/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2019
Hotel pro velice nenáročnou klientelu, starší zařízení, nepříjemný zápach na chodbě, byli jsme tam 2 noci a většinou nešla teplá voda, TV nefunkční, večeře - malé porce.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet