Recenze a hodnocení: Hotel Avanti **** (Jižní Morava)

4/5
(Celkem 2 hodnocení)Skvělé
Brno, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Aneta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2022
Hotel se nachází v klidné části Brna, pár zastávek tramvají od samotného centra města. Asi měsíc dopředu jsme měli zarezervovaný třílůžkový pokoj. Když jsme přijely na místo, tak na recepci jsme se v pořádku nahlásily, obdržely jsme informace a kartu od pokoje. Jakmile jsme ale dorazily na pokoj, zjistily jsme, že je připraven pouze pro 2 osoby, nikoliv pro 3. Musela jsem se tedy vracet na recepci, abych problém vyřešila. Nakonec nás přesunuli do jiného pokoje, ale pouze s přistýlkou, nikoliv do třílůžkového pokoje (očekávaly jsme tři normální lůžka). Přistýlka byla snížena, takže se z ní hůře vstávalo a navíc pod hlavou byla opěrka na pevno, která se nedala sklopit, takže jsem musela spát s hlavou zdviženou o cca 45°. Což se dá vydržet chvíli, ale rozhodně né celou noc a po celou dobu pobytu (celkem 3 noci). Jinak byl pokoj i s balkonem a s výhedem na Brno a byl uklizený a čistý. Snídaně byly pestré, na výběr bylo spousta jídla- jak teplý bufet, tak studený, sladké, slané, ovoce, müssli, i krupicová kaše, minilívanečky nebo i palačinky. Po dlouhé době jsem byla spokojená s kávou z automatu :) Ze studených nápojů nechyběl 100% pomerančový a jablečný džus, perlivá a neperlivá voda. V rámci poukazu jsme využili bowling na 1 hodinu a střešní wellness, což se nám velmi líbilo. A také poukaz na jednu večeři. Se stravou jsme byly maximálně spokojené. I personál byl ochotný a milý. V horkých dnech jsme využili koupaliště na Riviéře a z restaurací mohu doporučit U 3 opic.
4/5  
(Jana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Spokojeni až na menší problém s manželskými postelemi.

Právě v prodeji pro Hotel Avanti ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet