Hotel Zamek na Skale ****

4,4/5
(Celkem 71 hodnocení)Skvělé
Lądek Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Zamek na Skale ****

Hotel Zamek na Skale ****

Trzebieszowice 151, Lądek Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
NEYA Sp. z o.o. IČ: 015499798


+48 74 865 20 00

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Tereza H.) (Česko - Česko)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, krásné prostředí, výborné jídlo a personál profesionální.

5/5 (Kateřina B.) (Česko - Česko)

Hotel již není nejnovější, takže opotřebení je znát i sem tam s nějakou závadou. Personál super, protékající záchod nám okamžitě opravili, velmi dobrá komunikace, všichni ochotní a vstřícní. Mnoho zajímavostí kolem dokola - lázně, vodopády, tůry. Prostě velmi příjemné zázemí s dobrým jídlem a programem (živá hudba, prohlídka zámku). Za mě pochvala. Jen pozor lázně jsou otevřené pouze o víkendu, takže jsme neměli možnost vyzkoušet.

5/5 (Stanislav L.) (Česko - Česko)

Super

4/5 (Milan H.) (Česko - Česko)

Upřímně, - Strava na výbornou, snídaně formou bufetu, večeře formou švédských stolů, jídla dostatek, chuťově výborné. - Prostředí velmi hezké, příjemné, nikam nebylo "daleko". - Personál vstřícný. - Ale po 20:00 hodině to byl neskutečný běs. Musím upřesnit, že jsme bohužel měli pokoj hned u recepce v hlavním vestibulu. Už vím jak se cítí člověk, který stojí vedle startujícího letadla, To myslím zcela vážně. První večer a noc reprodukovaná hudba, já i manželka jsme byli na recepci prosit aby hudbu ztlumili. To se ale stalo až ve 22:00 hodin. Druhý večer a noc živá hudební produkce, to se ještě dalo vydržet. Potom opět reprodukovaná hudba a tu vypnuli až po 23:00 hodině když jsem je byl upozornit a poprosit na recepci ať to ukončí. Pouze tehdy se mi omluvili a hudbu okamžitě vypnuli. Třetí večer začal ve 20:00 hodin velmi hezky, hodinovým koncertem gruzínského pěveckého sboru, prostě nádhera. Všechno se nakonec bohužel zvrtlo tak, že byl kravál až do 03:00 hodin ráno. (Mám dojem, že za účasti vedení hotelu, ne-li přímo majitele). Po půlnoci kolem 01:00 hodiny jsem byl poprosit jestli by nemohli sešlost ukončit, nebo se ztišit, Na to jsem pouze zaslechl něco jako "kdo si stěžuje, jací hosté?". No a ráno už se se mnou nebavili ani číšníci. Když jsme s manželkou na recepci při placení uplatňovali slevu 40 zlotých za wellness proceduru, jak nám řekl masér, tak nám tam recepci řekli, že na ni nemáme nárok. Takže jsme zaplatili plnou taxu a "sbohem a šáteček".

4,4   Skvělé 60 hodnocení

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet