• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

V tiché lokalitě a krásném prostředí Malé Fatry a jen kousek od centra města Martin se nachází moderní Hotel Victoria ****. Milý personál a rodinná atmosféra se postarají o váš pohodový pobyt.

Ubytováni budete v komfortně vybavených dvoulůžkovém pokoji typu Standard s fénem, trezorem, minibarem, kabelovou TV a WiFi připojením.

V hotelu si potrpí na kvalitní pokrmy z domácích surovin. V restauraci se tedy těšte na bohaté snídaně během kterých ochutnáte domácí mléčné výrobky, pečivo, vejce, ale i tradiční klobásky. Součástí hotelu je také vinotéka, kde si můžete dopřát slovenská i zahraniční vína, Salón El Barco s možností degustace kvalitních koňaků, whiskey a cigaret a také pivovar s domácím pivem z poctivých surovin.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena D.)

Hotel moderní, na klidném místě. V hotelu je možnost dostatečně využít sportovní aktivity. Hotel čistý, wellness na dobré úrovni, v době našeho pobytu byla nefunkční vířivka. Strava neodpovídala čtyř hvězdičkovému hotelu. Snídaně chutné s dostatečným výběrem. Večeře průměrné, při pozdějším příchodu již nebylo vše - scházely přílohy i maso a jídlo bylo málo teplé. V nabídce scházela zelenina. Recepční příjemné, ochotné, ostatní personál vůbec nezdravil.

Vynikající (Zdenka P.)

Krásné čistě pokoje, klid, úžasné jídlo, pivko, wellness a i zaměstnanci.

Vynikající (Martin ?.)

Vše v naprostém pořádku, klidné prostředí a hotel a služby na výborné úrovni.