Že jste ještě neviděli jezero Dobczyce? Tak to je nejvyšší čas se sem vydat. Ubytujte se v Hotelu Dobczyce *** klidně s celou rodinou a těšte se nejen na výlety podél jezera či do blízkého Krakova, ale také na polopenzi a kávu se zákuskem (pro děti zmrzlina).

O ubytování

Hotel Dobczyce *** se nachází uprostřed zeleně nedaleko břehů jezera Dobczyce, na které je z hotelu krásný panoramatický výhled. V okolí je spousta možností na výlety pěšky i na kole.

Stačí přejít most přes řeku Rabu a dostanete se do malebného historického městečka Dobczyce. Zde najdete gotický hrad (2,5 km), kostel sv. Jana Křtitele se zvonicí (3 km) a také zajímavý skanzen s ukázkami tradiční dřevěné architektury (3 km). Za vidění rozhodně stojí nedaleká perla ukrytá v podzemí – solný důl Wieliczka (12 km), který mapuje těžbu soli od středověku až do současnosti a je památkou UNESCO.

Na dosah budete mít i další položku ze Seznamu památek UNESCO. Nádherné historické centrum města Krakov s hradem Wavel, úchvatným Hlavním rynkem a židovskou čtvrtí Kaziměř je od hotelu vzdáleno pouze 30 km. V období Vánoc si v Krakově užijete jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v celé Evropě. Pokud se zajímáte o historii, může pro vás být zajímavá návštěva 100 km vzdáleného koncentračního tábora Osvětim.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortně vybaveném pokoji s vlastní koupelnou, WiFi připojením a televizí, většina pokojů má i vlastní balkon s venkovním nábytkem.

  • Dvoulůžkový pokoj měří 22 m² a může být ve variantě s manželskou postelí nebo se 2 oddělenými postelemi. Kromě lůžek v pokoji najdete také stůl a křesla k posezení.

  • Studio má plochu 35 m² a najdete v něm 4 jednolůžkové postele, stolek, křesla k posezení a malou chladničku.

  • Apartmán je velký 36 m² a skládá se z oddělené ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s pohovkou a krbem. K dispozici budete mít i malou chladničku.

Na čem si pochutnáte?

V moderní hotelové restauraci Novum si pochutnáte na originálních, moderních pokrmech připravených s důrazem na kvalitu. V nabídce jsou snídaně, obědy i večeře.

Kde budete relaxovat?

Během letní sezóny je v provozu velký venkovní bazén, u kterého si užijete dostatek zábavy i odpočinku.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připraven dětský koutek plný hraček.

Něco navíc

Součástí hotelu je zázemí pro venkovní grilování a také pro sportování. Najdete zde kurty na tenis a venkovní hřiště na fotbal, basketbal a volejbal.

 Hotel Dobczyce ***

Hotel Dobczyce ***

Jałowcowa 30 , Dobczyce
Polsko

+48 728 320 202

recepcja@hoteldobczyce.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 20 Zł/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
0,6 km
Zastávka
2 km

Tipy na výlet

Krakov

KrakovTip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
Solný důl Wieliczka
Solný důl Wieliczka
Aquapark Krakov
Aquapark Krakov
Vánoční trhy v Krakově
Vánoční trhy v Krakově