Recenze a hodnocení: Hotel SPA Bílý Hořec *** (Krkonoše)

4,1/5
(Celkem 121 hodnocení)Skvělé
Harrachov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

3,2

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,2

Služby hotelu

3,6
5/5  
(Krystyna B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Velmi spokojena. Strava, wellness, personel. Vse bylo jak uvedeno na kupónu. Personál vstřícný a pomocný ve všem, jak číšník, kuchař, recepce a další. Všude blízko, krásný výhled z okna, hotel na hlavní zóně.
5/5  
(Darina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Nemám co vytknout. Ve všem jsme byli spokojeni
5/5  
(Stanislav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2022
Personal na jedničku, milá ochotná recepční, obsluha perfektní.Prostředí moc pěkné. Welness spokojenost, akorát jeden den nefungovala vířivka(nízká teplota )ale den předtim to bylo super.Takže určitě zase zavítám.
4/5  
(Matěj M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2022
Většina super.
5/5  
(Michal N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2022
Celková spokojenost, těžko něco vytknout!
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Wellness absolutně selhalo, jeden den přeplněno, druhý den vše vypnuto světla pozhášena, žádný personál v dosahu.
5/5  
(Josef M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Prostředí je trochu zastaralé. Strava dobrá - personál slušný a v poho. Mohu doporučit.
4/5  
(Radka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Prostředí v celku dobré, personál milý a vstřícný, strava vynikající, wellness nedostačující vzhledem k množství rekreantů - jedna malá vířivka je opravdu hodně málo.
5/5  
(Petra L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Jedním slovem super, pokoje krásné, čisté, jídlo výborné a bylo z čeho vybírat.
2/5  
(Pavlína P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
Z venku je hotel příjemný na pohled. To byl také důvod, proč jsme si ho vybrali. Menší útulný hotel. Při příjezdu se nám věnovala velice ochotná recepční. Její osobě není co vytknout. Ale při příchodu na pokoj už to nebylo tak úžasné. Na internetu hotelu je vidět, že svá nejlepší léta má už dávno za sebou, ale měl by být kladen větší důraz na čistotu! Neumyté umývadlo, plíseň a špína ve spárách ve sprchovém koutě. O pořádně vysátem koberci a funkčním topení nemluvě. Ale vrcholem všeho byla velice nepohodlná postel, s matrací skoro zapadlou do rámu, takže se špatně vstávalo a také velice slabé zdi. Spa by vyžadovalo generální úklid především savem. Nebylo zde takové teplo, jak bych si představovala, ale hlavně pach, který byl všude přítomný.Personál byl velice milý a ochotný. Myslím, že kdyby se vedení vyrovnalo s vyšším standardem úklidu, byli by hosté určitě více spokojeni.
5/5  
(Anna D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2021
Hotel můžu vřele doporučit. Bylo tam čisto, personál ochotný a vstřícný, jídlo výborné.
4/5  
(Alena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Strava byla velmi dobrá, personál se snažil. Na pokoji ale byly nedostatky, které jsme nahlásili. Zklamaní jsme byli z wellness, voda v maličké vířivce poněkud páchla, bylo tam pouze 5 lehátek ( 2 otopná), pára a Kneipův chodník a nebylo tedy moc kam jít.
5/5  
(Ludvík R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Vše v pohodě, dle očekávání po přečtení recenzí/ceně apod. S wellness by určitě byl problém, kdyby ho využívalo víc návštěvníků, my tam byli dvakrát a z toho jednou sami a jednou s dalším párem (což je tak maximum kapacity). Jinak by to byl problém.
1/5  
(Martin E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Negativa: po příjezdu a ubytovaní na pokoji, první den zděšení. Pokoj neuklizený, odpadkový koš plný že nešel ani zavřít, plíseň ve sprchovém koutu, wc neustále protékající, sprchová hlavice ve sprše rozbitá, klika a obložka dveří do pokoje rozpadlá, vybavení pokoje jako za komunistů, vrže podlaha, vrže postel, TV na pokoji zrní a vypadávají barvy❗ V celém pokoji pavučiny a pavouci ??Vířivka: špinavá a zapáchající voda, tudíž smrad v celém wellness prostoru, do vířivky se vejdou max. 3 osoby (extrémně malá). Sauna: extrémní vedro, nelze tam dlouho být (skoro vůbec), vyhřívané lehátka polorozpadlé a špinavé, otrhané kožené čalounění, celkově wellness otřesný zážitek ❗ Vybavení hotelu staré a velmi opotřebené. Recepční nepříjemná ani pozdravit neumí. Pozitiva: číšník v restauraci velmi ochotný a příjemný, kuchař z kuchyně příjemný a ochotný, nestydí se nandat porci jídla, o kterou si člověk řekne. Jídla od tohoto kuchaře velice chutné. Za nás dva jediné dvě pozitiva tohoto hotelu. CELKOVĚ HOTEL NEDOPORUČUJEME, BUDETE VELICE ZKLAMANÍ. Za nás dva nikdy více ❗
3/5  
(Gabriela T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2021
Na pokoji byla rozvrzaná postel tak, že se člověk při každém pohybu probudil. Také smrděl odpad v koupelně. Wellness bylo v pořádku, přístupné každý den.Strava byla dobrá.
5/5  
(Pavel T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 12. 2020
Vše bylo OK, podle našich představ.
3/5  
(Šárka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Bohužel objednány hotel jsme nedostali pro havárii kotle, nemůžu tedy ohodnotit.Náhradní hotel bych si určitě pro dovolenou nevybrala.
4/5  
(Sarka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2020
Hotel starší, vybavení starší, ale všude čisto. Obsluha velmi příjemná (i když všichni chodili v civilním oblečení, včetně kuchaře). Jídlo výborné- velké porce. Velký výběr na snídaních.
4/5  
(Kurt M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Až na vrzání dveří do pokoje a koupelny jsme byli spokojeni. Oznámili jsme to na recepci při odjezdu.
2/5  
(Věra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2020
Personál hodnotím kladně, jinak ubytování katastrofa. Pokoj jak na ubytovně (komfort) tam teda nebyl jako na fotkách! A wellness balíček, tam jsme se vůbec nedostali. Tři krasavice usedli do vířivky v 10 ráno a odešli před večeří. Asi bude něco špatně že? Takže sem už nikdy.
5/5  
(Irena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2020
Velmi pěkný hotel umístěný na trase odkud je možné podnikat výlety do okolí. Bohaté snídaně a večeře. Velmi příjemný personál.Wellnes též velmi pěkné. Vybavení pokoje skromné ale čisté a útulné
4/5  
(Zuzana E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2020
Vše tak jak mělo být.
5/5  
(Martina A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Vše bylo super, ubytování, jídlo nám chutnalo i slušný výběr.
5/5  
(Helena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Vše bylo naprosto v pořádku. Chtěla bych hlavně ohodnotit kuchaře. Jídlo bylo vynikající, dobrý výběr a velké porce. Ostatní personál byl moc fajn. V celém hotelu je pozitivní energie a lidé se tam musí cítit dobře. Hotel je dobře umístěn.
4/5  
(Jiří M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Personál OK, zařízení pokojů lehce opotřebované, např. TV s úhlopříčkou cca 16... Jinak čisto a dobrý standard.
5/5  
(František Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Vše bylo ok.
5/5  
(Zuzana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Byli jsme spokojeni s ubytováním, dobré jídlo i wellness.
4/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Pobyt byl moc fajn, ale bohužel SPA pro nás přes vouchery bylo otevřeno pouze 10-18 hod. Přičemž je to tak malinké, že deset lidí se nevleze. Vířivka tak pro 4, aby se nemačkali a pára taková slabší. Bez bazénu. Naopak mohu vřele doporučit masáže od paní Alenky. Je perfektní a rozhodně to stojí za to. Relax skvělý. Za rozumnou cenu doporučuji wellness v hotelu Sklář přímo nad Bílým Hořcem. Bazén, sauna parní i finská, sprchy, trošku větší a lepší vířivka - 1hod - 300kč/os. Jídlo v Hotelu Bílý Hořec dobré - snídaně, i večeře, personál milý, příjemný, ochotný. Hotel chválím až na to nešťastné wellness.
4/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Prostředí hotelu bylo pěkné a útulné. Vše co bylo uvedeno na voucheru nám bylo poskytnuto. Strava byla moc dobrá mohli jsme si vybrat z několika jídel. Wellness nás trošku zklamal. V místnosti kde byl wellness bylo chladno, vířivka byla max. pro dvě osoby. Takže když tam přišlo více lidí, museli čekat. Jinak personál byl skvělý, moc šikovní, ochotní a milí. Doporučila bych krásnou procházku na vodopády.
2/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2020
Pokoj byl hodně slabý. Při pobytu pro dva bychom čekali aspoň manželskou postel a ne seřazené dvě postele k sobě. Minimální prostor. Wellnes slabý, pro celý hotel jedna maličká vířivka s omezeným časem. Při obsazeném hotelu nedostačující. Personál příjemný. Jídlo slabší.
3/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2020
Hotel starý ale funkční. Personál příjemný a ochotný. Strava dobrá, wellness malé na velikost hotelu.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2020
Milý personál, dobrý poměr cena/výkon.
5/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2020
Se službami jsme byli spokojeni, personál příjemný.Na welness mezi 10-18 hod. bychom dali tabulku s rozpisem, aby se zákazníci mohli rozvrstvit po celou dobu.
5/5  
(Nikola F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2020
Vše se nám moc líbilo a pobyt odpovídal popisu.Personál byl také moc milý a vstřícný.
2/5  
(Marie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Tento hotel vůbec neodpovídá prezentaci na svých stránkách kde působí velmi vkusně i když už je starší. Okolí hotelu neupravené. Vybavení staré, odřené, pokoje stroze vybavené. Klička od oken zůstala v ruce, parapety odřené jak z venku tak zevnitř, ručníky nevalné kvality po celou dobu pobytu nevyměněné, v koupelně prasklé umyvadlo, víko od záchodu, sprchový kout se závěsem, voda ze sprchy tekla velmi slabě. Personálu málo, číšník po celou dobu špinavé kalhoty, kuchař co vydával jídlo měl na hlavě kšiltovku a vypadal jak rocker na koncertu. V tom samém seděl za hotelem na zemi a kouřil s ostatním personálem. Na recepci vystresovaný mladík, který se neustále za vše omlouval, taktéž v restauraci. Wellness je nedostačující, aby jej mohli využít všichni kdo mají v balíčku volný vstup. Navíc končí v 18 h, takže když se vrátíte z výletu po 18 h to začínají večeře tak si musíte zaplatit 200 na osobu. Welnes je silné slovo. Vířivka max 4 osoby a jedna parní sauna. Snídaně dostačující, u toustovače jsem dostala dobrou radu a pochvalu , když jsem ho musela celou dobu držet protože byl pokažený a druhý den tam byl zas a nebyl opravený. Ale abych jen nekritizovala - večeře byly chutné a porce velké. Také mě zarazila ta 40 % sleva, kterou deklarujete když na stránkách hotelu stojí noc pro dva včetně polopenze 1900 Kč takže 7600 na 4 noci a nás to stálo necelých 7000 ? ROZHODNĚ BYCH SVÝM ZNÁMÝM NEDOPORUČILA JAKO *** HOTEL!
4/5  
(Rostislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Super, strava výborná. Až na bazén (který chybí dobrý). Procházka na čerstvém vzduchu super!
5/5  
(Petr Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2020
Nemám co dodat, vše co jsem očekával splněno. Nejsme nároční, takže spokojenost. Co se týče snídaně a večeře, každý si vybere. Obsluha příjemná, mohu doporučit.
4/5  
(Miluše B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Spokojenost
3/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Nedostatek personálu
4/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
Nesla tv
5/5  
(Lucie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2020
super
3/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Pokoj podprůměrný. Personál v pohodě. Jídlo výborné. Wellnes nic moc.
5/5  
(Veronika Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Hotel útulný, příroda a okolí nádherné, jídlo bylo výborné
3/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2020
Bohužel neodpovídá standardu 3 hvězd, spíše 2. Na fotografiích vše vypadalo mnohem lépe než ve skutečnosti. Hotel by si zasloužil rozsáhlou rekonstrukci. Wellness celkem ok, jen kapacitně nedostačující pro počet osob v hotelu. Celkem ale vše hezky čisté. Strava a obsluha skvělá, nebyl žádný problém .....
3/5  
(Radek J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2020
Služby hotelu špatné, pokoj číslo 207 strašný, postele které tak vržou že vzbudíte i sousedy vedle v pokoji. Ovladač od TV nefunkční, když zapnete tedy TV tlačítkem na TV zjistíte, že zde není žádný Český program. Wifi v hotelu o rychlosti 0,56MBs :-D . Jídlo v restauraci opravdu průměrné. K první večeři jsme si objednali těstovinový salát. Číšník přinesl kuřecí stehenní řízek se spálenými brambory. Když jsem řekli, že to jsme si neobjednali odpověď byla, že nic jiného už není. Nedojedl jsem a číšník mi řekl, že vypadám naštvaně a měl bych se uklidnit. Opravdu jsem neřekl ani slovo a nevím jak na to ten pán přišel. Po první večeři jsme tedy raději chodili na jídlo jinam. Snídaně docela OK. Jinak v hotelu bylo celkem čisto. Jen v koupelně na odpadu ve sprše sklenička. Když se dala pryč strašný smrad z odpadu :-) .
4/5  
(Petra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Ano líbil
4/5  
(Daniel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2020
Vše v pohodě. Strava super, obsluha příjemná.
3/5  
(Jiři L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 12. 2019
Strava průměrná, pokoje staré, malý wellness. Chtělo by to bazén a finskou saunu.
5/5  
(Václav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 12. 2019
Vše super, jen wellnes by mohlo být větší. Z důvodu množství klientů.
3/5  
(Michaela F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 11. 2019
Bohužel jsem čekala větší výběr jídla na švédském stole.

Právě v prodeji pro Hotel SPA Bílý Hořec ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet