• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Vyrazte do malebné krajiny Vysokých Tater a užijte si dovolenou v hotelu Rysy***. Najdete ho v horské vesničce Tatranská Štrba, která je obklopená kouzelnou přírodou.  Ubytování nabízí hotel v příjemně zařízených dvojlůžkových pokojích, kdy každý z nich disponuje přistýlkou, vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a rádiem. Hosté mají k dispozici také balkon, který ocení především během hezkých slunečných dní.  V hotelu se můžete těšit také na chutnou polopenzi v místní restauraci. Pro hosty je k dispozici také příjemné posezení v kavárně s terasou. Vydatný oddych Vám pak zaručí hotelové Relax centrum. Tady můžete využít vstupu do sauny, vířivky nebo si dopřát masáž. Stejně tak si zde zahrajete stolní tenis nebo kulečník.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivan ?.)

Ano,vše co jsem přečetl v nabídce souhlasilo. A vlastně i z mého pohledu ano! Nám se líbilo. Zvykl jsem si i na "těžkou péřovou duchnu". Ale bylo to to jediný. Prostředí je více než dobré. Ráno Zubačka a Tatry jsou "naše"! Určitě se vrátíme. Ale je to, bacha, i o počasí! Doporučuji!

Vynikající (Jitka M.)

Prostředí v hotelu Rysy v Tatrách bylo velice příjemné. Protože nám přálo počasí a bylo velice hezky, mohly jsme každý den vyjet zubačkou na Štrbské pleso a odtud dále. Tyto cesty jsme mohly také uskutečnit díky kartě "tatrycard", kterou jsme obdržely v rámci pobytu zadarmo od hotelu. Personál byl velice milý a ochotný,co se týče kuchyně, tak na vysoké úrovni byly podávány jídla. Strava pestrá.Každý si mohl vybrat podle chuti. Obdivovala jsem jak personál v kuchyni i paní provozní a ostatní zvládali to velké množství lidí s úsměvem a ještě prohodili milé slovíčko.Takže všechno nej.

Skvělé (2 R.)

Pobyt se nám vydařil i díky nádhernému počasí. Služby hotelu byly na dobré úrovni, personál velmi vstřícný. Hotel je umístěný v blízkosti stanice ozubené železnice Tatranský Lieskovec, což umožňuje rychlé přiblížení k horám přes Štrbské Pleso. Z balkonu jsme viděli na Gerlach.