Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Hotel Rysy *** (staré)

4,3/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Tatranská Štrba, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Rysy *** (staré)

Hotel Rysy *** (staré)

Tatranská Štrba, Tatranská Štrba
Slovenská republika

Provozuje společnost:
MM CLASS, s.r.o. IČ: 45387133


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Ivan Š.) (Česko - Česko)

Ano,vše co jsem přečetl v nabídce souhlasilo. A vlastně i z mého pohledu ano! Nám se líbilo. Zvykl jsem si i na "těžkou péřovou duchnu". Ale bylo to to jediný. Prostředí je více než dobré. Ráno Zubačka a Tatry jsou "naše"! Určitě se vrátíme. Ale je to, bacha, i o počasí! Doporučuji!

5/5 (Jitka M.) (Česko - Česko)

Prostředí v hotelu Rysy v Tatrách bylo velice příjemné. Protože nám přálo počasí a bylo velice hezky, mohly jsme každý den vyjet zubačkou na Štrbské pleso a odtud dále. Tyto cesty jsme mohly také uskutečnit díky kartě "tatrycard", kterou jsme obdržely v rámci pobytu zadarmo od hotelu. Personál byl velice milý a ochotný,co se týče kuchyně, tak na vysoké úrovni byly podávány jídla. Strava pestrá.Každý si mohl vybrat podle chuti. Obdivovala jsem jak personál v kuchyni i paní provozní a ostatní zvládali to velké množství lidí s úsměvem a ještě prohodili milé slovíčko.Takže všechno nej.

4/5 (Pavlína G.) (Česko - Česko)

Byl to starší hotel,dalo by se tam lecos zlepšit,ale to věděl i personál,který byl milý a vstřícný.Vše bylo v pořádku v rámci ceny.Co nám bohužel nevyšlo bylo počasí,kdy celé 3 dny pršelo a chodili jsme uprostřed července v zimních bundách.S tím se nedá nic dělat,za to nikdo nemohl.A co se týče tipů na výlet,těch je spousta,v Tatrách je prostě kde chodit a kochat se krásou přírody,teda pokud nechčije a je vidět aspoň na špičku nosu.

4/5 (Hana T.) (Česko - Česko)

Hotel vypadal na fotkách líp ,než ve skutečnosti.Welnes jsme využili výřivku ,která byla dost špinavá a tvořila se v ní zašedlá pěna.Jídlo musím moc pochválit.Bylo chutné a bylo ho dostatek.Personál milý a vstřícný,Výlety a okolí bylo nádherné a nestčili jsme vše projít.

Tipy na výlet

Štrbská dřevěnice
Štrbská dřevěnice
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Veverčí lanový park
Veverčí lanový park

4,3   Skvělé 7 hodnocení