• Check in od 15:00 do 17:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 70 Kč/noc pouze malé plemeno

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel Rokytenka leží v malebném městečku Rokytnice v Orlických horách a nabízí příjemné ubytování s možností wellness a dalších aktivit.

Ubytování je zajištěno v komfortních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociální zařízením. Součástí hotelu je restaurace, kde si pochutnáte na polopenzi. Místní kuchyně je mimo jiné pověstná výbornou pizzou z pravé italské mouky.

O zážitky nebude nouze. Hotelové wellness zahrnuje krytý bazén, vířivku i saunu, vše smíte během pobytu využívat neomezeně v rámci otevíracích hodin. Najde se ale i něco pro opravdové dobrodruhy. V ceně balíčku je hodina jízdy na čtyřkolkách pro dva! Poklidné večery pak strávíte hraním kulečníku, šipek, fotbálku nebo stolního tenisu.

Hotel se nachází v oblíbené turistické a lyžařské oblasti. Cesta do Ski centra Říčky vám zabere jen 15 minut.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie P.)

Vše odpovídalo popisu, byli jsme spokojeni.

Skvělé (Alena T.)

Služby odpovídaly nabídce ... vše jsme si užili, i díky termínu před Vánoci, kdy v hotelu nebylo moc lidí a tím pádem dost prostoru ve wellness, které při plné kapacitě hotelu musí být dost nabité. Milý a ochotný personál, výborná strava. Prostředí odpovídající ceně.

Vynikající (Šimon O.)

Milý personál, dobré jídlo, vybavení nebylo nejnovější, ale bylo čisté. Čtyřkolky i menší wellness bylo velmi příjenmým zpestřením pobytu.