• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 zł/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel blízko historického centra

Luxusní Hotel Orient **** se nachází v klidné krakovské městské části Czyżyny jen 6 km od centra. Nejbližší autobusovou zastávku najdete jen 250 m od hotelu.

V hotelu je k dispozici 57 klimatizovaných pokojů vybavených SAT/TV, WiFi, psacím stolem, telefonem a minibarem na vyžádání. K vybavení koupelny potom patří fén na vlasy a toaletní potřeby.

V hotelové restauraci si vychutnáte pokrmy polské i mezinárodní kuchyně. Každé ráno pro vás bude připravená snídaně formou bufetu. Velké oblibě se těší zahrada, kde je prostor na grilování a příjemnou atmosféru dotváří živá hudba.

Odpočiňte si po náročném dni

Navštivte wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunou, které je ideálním místem pro vaši relaxaci po prohlídce města. K dispozici je také fitness centrum.

Vydejte se prozkoumat okolí

Krakov neomrzí ani po druhé či třetí návštěvě, vždy je tu totiž co objevovat. Mezi místní památky patří například Polské letecké muzeum, Floriánova brána a Botanická zahrada. A tady seznam rozhodně nekončí, ale vyjmenovat všechny atrakce a památky, které se v okolí nachází, je téměř nemožné. Přesvědčte se sami!

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Kateřina P.)

Prostředí hotelu - je tam opravdu klid, kdo chce zábavu, musí jinam. Vše co bylo na kuponu jsme dostali. Co se týče stravy - na oběd si můžete koupit stejné jídlo, jké dostanete na večeři. Večeře se vydává jen do 18,00. Wellnes super, ba dokonce sauna, ačkoliv jsme ji měli doplácet, byla zadarmo. Recepční super. Servírky v hotelu pomalejší, nerozuměli lámavé polštině a češtině už vůbec. Výlet - určitě centrum Krakowa. Jeďte taxikem, výjde to na nějakých 30 zlotých.

Dobré (Alena V.)

Slabý průměr, malá snaha se vůbec dorozumět nebo odpovědět na dotazy organizačního typu v hotelu.

Vynikající (Renáta Bráblíková B.)

Hotel splnil očekávání, čistota, ochotný personál, poloha mimo centrum, ale výborná dostupnost MHD. Obdrželi jsme vše co bylo slíbeno. Snídaně velmi bohatý výběr, všeho dostatek. Večeře bez výběru, ale velmi chutná. Wellness - vířivka, bazén - super. Krakov nádherný (náměstí, Wawel), musíte vidět :-).