Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Hotel Nobys ***

5/5
(Celkem 1 hodnocení)Vynikající
Nová Bystřice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Nobys ***

Hotel Nobys ***

Švermova 274, Nová Bystřice
Česká republika

Provozuje společnost:
TAXO s.r.o. IČ: 26083647


+420 384 386 595

info@travelking.cz

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Miroslava N.) (Česko - Česko)

V hotelu se nám moc líbilo, se službami a obsluhujícím personálem jsme byli spokojeni, až na první večeři - téměř nepoživatelné. Dle voucheru jsme měli nárok na vířivku nebo finskou saunu. Vybrali jsme si vířivku - bylo to skvělé, akorát časové rozmezí nesouhlasilo s nabídkou (celkový čas - 43 minut - z těchto 43 minut se napouštěla 20 minut vana, takže celkovlá doba strávená ve vířivce byla asi 23 minut). O víno, které jsme měli slíbené v ceně jsme se museli poslední den pobytu sami přihlásit. Ale jinak se nám tu moc líbilo. Masáž byla skvělá - paní masérka velice příljemná. Navštívili jsme v Nové Bystřici Muzeum veteránů - nádhera - doporučuji každému toto muzeum navštívit, dále absolvovat jízdu parní lokomotivou na úzkokolejce. V okolí je hrad Landštejn - rovněž velice zajímavý a krásný výlet.

5   Vynikající 1 hodnocení