• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (malá plemena) za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxus v lázeňském městě Mezőkövesd

Hotel Nefelejcs *** představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, fén a TV. Najdete ho jen 150 metrů od lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku.

Odpočívejte v novém wellness

V hotelu nechybí ani wellness centrum se saunami a vířivkou. Venkovní část wellness je nová, najdete ji na zahradě hotelu a můžete zde celoročně relaxovat v dřevěné vířivce a sauně. K dispozici vám je infra sauna, finská sauna, venkovní sauna. Užijte si také světelnou terapii - masážní bazén.

Vyžití v areálu pro děti i dospělé

K hotelu patří velký areál, kde si mohou hrát děti.  Užít si mohou venkovní šachy, jenga, domino a limbo v nadměrných velikostech. Zajisté je nadchne skvělá trampolína.

V zadní části hotelu je zahrada s terasou, grilem a spoustou dalších vychytávek. Ve večerních hodinách je areál romanticky osvětlen. Zahrát si můžete šipky či stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (M D.)

Strava velmi chutná.

Skvělé (M D.)

Hotel pekný, maličké zanedbateľne chybičky, no neprekážali pri pobyte. Strava chutná, nebolo tam jedlo, co by mi nechutilo. Boli sme tam v septembri a kúpele Zsory sú v rekonštrukcii, väčšina bazénov bola uzavretá. Tak sme sa chodili kúpať do okolitých miest (25-60km).

Vynikající (Petr H.)

Strava skvělá Wellness skvělé Personál skvělý Všechno co bylo slíbeno bylo splněno Menší nespokojenost se stavem kol, ale při frekvenci rekreantů se to dá omluvit.