Luxus v lázeňském městě Mezőkövesd

Hotel Nefelejcs *** představuje spojení elegance a komfortního ubytování - příjemně vybavené pokoje mají krásný výhled, klimatizaci, fén a TV. Najdete ho jen 150 metrů od lázní Zsory, které díky svým léčivým vlastnostem patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku.

Odpočívejte v novém wellness

V hotelu nechybí ani wellness centrum se saunami a vířivkou. Venkovní část wellness je nová, najdete ji na zahradě hotelu a můžete zde celoročně relaxovat v dřevěné vířivce a sauně. K dispozici vám je infra sauna, finská sauna, venkovní sauna. Užijte si také světelnou terapii - masážní bazén.

Vyžití v areálu pro děti i dospělé

K hotelu patří velký areál, kde si mohou hrát děti.  Užít si mohou venkovní šachy, jenga, domino a limbo v nadměrných velikostech. Zajisté je nadchne skvělá trampolína.

V zadní části hotelu je zahrada s terasou, grilem a spoustou dalších vychytávek. Ve večerních hodinách je areál romanticky osvětlen. Zahrát si můžete šipky či stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Renata S.)

Všetko bolo v najlepšom poriadku. Pobyt sme si užili.

Vynikající (Pavlína R.)

Vše odpovídalo, hotel je pěkný, čistý, strava bohatá, chutná.. jen snídaně při delším pobytu hodně jednotvárné, žádná obměna. Pokoje velké, pohodlné postele. Wellness v hotelu velmi malé, vzhledem k blízkosti termálních lázní i zcela zbytečné. V okolí hotelu nic není, velmi tiché, odloučené místo. K výletu doporučujeme Bogacs, Miscolc, Eger... také termální lázně, Miscolc, Eger i pěkné město, památky, procházka. Celkově super relaxační pobyt.

Dobré (Věra G.)

Dojmy jsou rozpačité neboť po dojezdu jsme se dozvěděli, že vstup do lázní není z technických důvodů možný. Vyřešilo se proplacením vstupenky do lázní v Bogacsi. O vše jsem se musela zajímat, personál iniciativu v poskytování informací neprojevil. Podobné "vzduchoprázdno" nastalo ohledně "welcome drinku". Nebylo příjemné se o něj zajímat místo toho, že nám byl nabídnut. Ubytování bylo pěkné, stravování poměrně jednotvárné, ale dostatečné. Čekala jsem ve větší míře možnost ochutnat krajové pokrmy. To je důvod, proč dávám hodnocení průměr.