• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená u Balatonu

Ubytujte se v přepychovém Hotelu Marina-Port ****, který leží v městečku Balatonkenese na východním pobřeží jezera Balaton. Čekají na vás dvoulůžkové či rodinné pokoje, ve kterých je možné ubytování až se dvěma dětmi do 7,9 let. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT a WiFi.

Kromě komfortu pokojů si užijete také gastronomii místní restaurace. Při přípravě jídel v ní myslí na všechny včetně dětí či vegetariánů. Zajisté si vyberete z nabídky polévek, salátů, masných i rybích pokrmů a vše zajíte lahodnými dezerty a ovocem. Můžete také zajít do několika vnitřních i venkovních barů.

Wellness i aktivní odpočinek

Při pobytu se nebudete nudit ani minutu. Hotelové wellness, do kterého máte neomezený vstup, potěší jak rodiče, tak jejich potomky. Najdete zde prostorný vnitřní plavecký bazén, vířivku, sauny s odpočinkovou zónou nebo dětský bazén se skluzavkou a spoustou dalších zábavních prvků.

Rodiny s dětmi se mohou těšit nejen na vnitřní dětskou hernu s labyrintem, venkovní hřiště nebo šlapací či elektrická autíčka, ale také na bohaté animační programy, kde budou děti rozvíjet svou kreativitu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Antonín M.)

Hotel aj okolie boli veľmi príjemné. Strava aj wellness boli výborné. Určite navštívte susedné mestečká napr. Siofok a tiež blízku bobovú dráhu. Ideálne je si vziať bicykle, sú tam parádne cyklotrasy. Tiež treba ísť na kopec s výhliadkou. Je vidieť z hotela a tiež sa tam v kopci nachádzajú voľnedostupné jaskyne.

Vynikající (Lucia B.)

Dokonala dovolenka pre rodiny s detmi.

Vynikající (Ľubomír G.)

Fajn :-)