Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Lužan **** (České Švýcarsko)

4,5/5
(Celkem 11 hodnocení)Skvělé
Rumburk, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Renata R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 11. 2022
pobyt jsme si moc užili, krásné místo, výborná kuchyně, milý personál
5/5  
(Ivan T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Naprostá spokojenost
5/5  
(Miroslava B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 4. 2019
Byli jsme velmi spokojeni, luxusní ubytování, skvělá strava, ochota personálu byla příkladná. Moc se nám tam líbilo. M.Březinová
4/5  
(Petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2019
Wellness sice obsluhovala Polka a masér byl asi Lotyš - ale vcelku to šlo.
5/5  
(Jindra Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2019
Pobyt byl vynikající, vše, co bylo nabídnuto bylo i splněno. Jídlo vynikající, personál vstřícný, ubytování čisté a pohodlné.
2/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2019
Ubytování - pokoj odpovídal standartu, hotel podivně dispozičně řešen - k pokojů jedete výtahem, do restaurace však musíte pouze po schodišti a na wellness běháte z patra do patra. Hlídané parkoviště za 100 Kč na den, to je také něco. Parkujete v podivném dvoře, který nebudí velkou důvěru (plot v rohu je v dezolátním stavu, se sousední budovy opadává omítka), a kterému chybí přímý vstup do hotelu, takže běháte okolo bloku budov jako blázen. Wellness - procedury OK, možná lepší organizace. Přišli jsme 5.min před začátkem procedur, přesto jsme čekali dalších 15 min. než jsme nastoupily na první proceduru. Perličkou je nabízená procedura v rámci voucheru "Segmentální tělesná analýza pro dva", kterou už dávno nedělají, protože aparát je rozbitý. Alespoň to bylo oficiální vyjádření z recepce. Stravování - hotel má restauraci otevřenou i pro veřejnost, a to je u večeře velký problém - od 18. hod. si nemáte kam sednout, musíte si počkat na volné místo. Pak budete dlouho čekat na obsluhu, pak na jídlo i pití atd. Číšníci kmitali, bohužel na tak plnou restauraci to očividně nestačí. Co se týká jídla: bylo průměrné, dojem kazil např. i silně otlučený talíř nebo studená polévka. Snídaně servírovaná ve "Sklepě" v bývalém baru byla 1. den katastrofická: nebyly talíře, příbory a lžičky, podivně působila i obsluha v teplácích..., 2. den už to bylo lepší, ale dojem ze sklepa nebyl nic moc. Celkově hodnotím pobyt jako podprůměrný a opakovat ho již nebudu.
5/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 2. 2019
Hotel je opravdu úžasný, personál milý, jídlo vynikající, prostě pobyt super. Určitě navštivte Loretu přímo ve městě.
5/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2019
Prostředí krásné, personál příjemný, wellness perfektní.
5/5  
(Václava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2019
Vše odpovídalo nabídce. Hotel velmi pěkný, wellness úžasné, jídlo špičkové. Jediné, co nefungovalo byl nabízený bowling.
5/5  
(Michala V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2018
S hotelem spokojenost. Přímo na náměstí Rumburka. Ochotný personál. Wellness procedury dle popisu. Nejlepší část byla polopenze. V restauraci patřící hotelu si můžete do určité částky vybrat cokoliv z jejich menu a opravdu to stojí za to. V ceně polopenze je i polévka a dezert. Využili jsme i bowling. Pokoje hezké, čisté - i na pokoji je sprcha s masážními hlavicemi.
3/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2018
Problémy s čistotou, velké skvrny na kobercích v chodbách, maličké sociální zázemí. Neschopnost tři dny opravit nefunkční osvětlení, prakticky nechladící chladnička. Wellness velmi hezké, příjemný personál. Nepříjemně dlouhé čekání na večeře, až 1a3/4 hodiny. Zřejmě poddimenzovaná kapacita kuchyně a kombinace hotelových hostů s běžnými návštěvníky. Jinak kvalita jídel velmi dobrá

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet