Hotel Luník ***

Hotel Luník ***

Londýnská 50, Praha 2
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
16:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 400 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
12,4 km

O ubytování

Hotel Luník *** se nachází v malebné lokalitě Královských Vinohrad a nabízí příjemné ubytování v samotném srdci Prahy. Na Václavské náměstí (600 m) dojdete pěšky během pár minut.

Doslova pár kroků od hotelu jsou stanice metra tras A a C a také zastávka tramvaje a autobusů. Snadno se tak dostanete na všechny památky a zajímavá místa, které česká metropole nabízí. V centru Prahy láká k návštěvě Staroměstské náměstí s orlojem (2 km), Karlův most (2,2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (2,5 km).

Za kulturou a poznáním vyražte do Národního muzea (600 m), Národního divadla (2 km), do Rudolfina (2,5 km) či do Národního technického muzea (3 km). Jako na dlani celou Prahu uvidíte z Petřínské rozhledny (3,5 km), kam můžete dojít příjemnou procházkou, nebo vyjet lanovkou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v dvou či třílůžkovém pokoji typu Comfort s výhledem do klidné ulice. Pokoje je jsou vybaveny elegantním nábytkem. Najdete v nich klimatizaci, WiFi připojení, satelitní TV, trezor, kávovar Nespresso a set na přípravu kávy. Součástí je také vlastní koupelna se sprchou, fénem a kvalitní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Na každý den pobytu v české metropoli načerpáte energii na vydatných snídaních ve formě bufetu.