• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč (8 €)/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel Lesní dům se nachází 10 minut chůze za hranicemi u Bavorského lesa. Přestože dům stojí ve městě Bayerisch Eisenstein, domluvíte se tu česky nebo slovensky.

Ubytováni budete v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a TV. Hotel je ideální volbou i pro rodiny. Hotelové wellness disponuje relaxační místností s infra saunou a finskou saunou s ochlazovacím jezírkem.

Najíte se v restauraci zařízené v bavorském stylu s výhledem na horu Velký Javor. Pro děti je k dispozici dětský koutek i venkovní hřiště.

Parkování střežené kamerovým systémem je zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír H.)

S poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, ochotný personál, chutná strava a velmi hezký a příjemný Štědrý večer. Všem doporučujeme.

Skvělé (Milan H.)

Prostředí hotelu v pořádku, strava velmi dobrá, wellness v pořádku. Personál hotelu bohužel není moc ochotný, neboť i přes naši prosbu neodklidili sníh z výjezdu parkoviště (raději hráli kulečník), takže jsme si museli výjezd vyházet sami!

Standard (Eduard G.)

Chladno na pokojích i ve společných prostorách, na snídani starší pečivo a za 3 noci pobytu 2x párky, špinavá koupelna. Neobdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno.