• Check in od 14:00 do 19:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Hotel v srdci Českého ráje

Pokud hledáte ubytování kousek od kultury i krásné přírody, Hotel Filip *** 2 kilometry od Jičína je přesně to pravé pro vás.

Pohodlné dvoulůžkové pokoje poskytují dostatek prostoru, mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar, TV/SAT a bezplatné WiFi připojení.

Ve stylové, moderně vybavené hotelové restauraci na vás čekají převážně speciality české kuchyně. Nápojový lístek pak nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, a také kvalitních moravských vín.

Wellness zážitek i toulky přírodou

Pro milovníky relaxu je v hotelu zrekonstruované wellness. Můžete se vypotit v sauně, užít si profesionální masáž zad a šíje nebo si připlatit vířivku plnou horké vody.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Markéta L.)

Personál vstřícný, polopenze běžná, vše bez problémů.

Vynikající (Šárka B.)

Velmi milý a ochotný personál. Strava výborná.

Dobré (Petra J.)

Prostředí hotelu bylo čisté, obsluha milá. Dostaly jsme vše, co bylo napsáno, nicméně i tak hodnotím celý pobyt spíše podprůměrně, tuto akci bych si znovu rozhodně nekoupila. Vybraly jsme si několik jiných pobytů, ale bohužel byly všechny obsazené, proto jsme nakonec zvolily Hotel FILIP. Jídlo bylo na můj vkus velmi mizerné - odbyté. 1.den dršťková polévka, a vysušený kuřecí plátek zapečený s hermelínem a americké brambory, 2.den vývar a vysušený vepřový plátek s opečeným bramborem. I když je to servírovaná večeře, dá se to udělat velmi chutně, tak, aby byli klienti spokojeni. Bohužel toto nebyl jenom náš názor. Dělala si tam z toho srandu většina ubytovaných, když jim na stůl byla donesena večeře. Cítili jste někdy rozdíl mezi tím, když někdo něco dělat musíte a dělat chcete? Snídaně byly dobré. Kladně hodnotím umístění hotelu, dobrý výchozí bod pro výlety do okolí, Prachovské skály, Jičín, Trosky, Hrubá Skála. Rozhodně bych tento pobyt neřadila do kategorie wellness. Dostanete buď 30 min. masáž nebo saunu. Na výběr se nás nikdo neptal, s masáží jsme problém neměly, stejně jsme jí chtěly, problém byl s časem, nebylo možné se domluvit, čas nám byl přidělen, údajně masérka nedala jiné časy na výběr.