Hotel die Traube ***

Hotel die Traube ***

Haupstr. 3, Admont
Rakousko

Provozuje společnost:
T&T Hotelbetriebs GmbH IČ: 76992346


+43 664 128 1431

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 12 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od rybníka
0,7 km
Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
6 km
Běžkování
5,3 km

O ubytování

Hotel die Traube *** se nachází v malebném rakouském Štýrsku, nedaleko národního parku Gesäuse. Budovu hotelu najdete v centru městečka Admont, hned vedle benediktínského kláštera. Okolí je bohaté na výletní cíle a na své si přijdou i milovníci kultury a památek. Na každého zde zkrátka čeká překrásná dovolená.

Během svého pobytu rozhodně nesmíte vynechat návštěvu sousedního kláštera (50 m), ve kterém najdete nejen největší klášterní knihovnu světa, ale také jednu z největších světových sbírek hmyzu, moderní gotické muzeum, ukázky historických i soudobých uměleckých děl a další zajímavosti.

Dobrodruzi pak mohou vyrazit do nejmladšího rakouského národního parku, Gesäuse (8 km). V údolí řeky Enns zde najdete bohaté turistické stezky, romantické soutěsky, divoký říční proud i možnosti horolezectví. Na túru se pak vydejte také na náhorní plošinu Kaiserau (9,5 km), která se v zimě mění na rodinné lyžařské centrum se 3 km sjezdovek a 5 km běžkařských tratí.

Kde budete spát?

Hotel nabízí celkem 32 pohodlně vybavených pokojů s interiérem zdobeným dřevem. Na vás bude čekat útulný pokoj Comfort (25 m²) s vlastní koupelnou (sprchový kout nebo vana), fénem, dvoulůžkovou postelí, satelitní televizí s plochou obrazovkou a WiFi připojením. Některé pokoje umožňují i přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

Chloubou hotelu je elegantní restaurace, kde si pochutnáte na vybraných lokálních specialitách. Součástí je navíc venkovní zahrádka k posezení v létě.