Dovolená pro všechny věkové kategorie

Vydejte se za odpočinkem a zapomeňte na shon a stres při pobytu v hotelu Berlin ***. Najdete ho asi kilometr od středu města, tudíž si užijete příjemnou a tichou atmosféru, zároveň se však snadno dostanete do centra.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou (se sprchou, nebo vanou). Nechybí zde ani telefon, TV a rádio.

V hotelu najdete i restauraci, kde se servírují jídla české i mezinárodní kuchyně, která vám na požádaní připraví i ve vegetariánské či dietní verzi. Dále je vám k dispozici denní bar, terasa a zahrada.


Relaxace ve wellness

Využít můžete také hotelové wellness centrum, které je ideální k odpočinku. Využijte solnou jeskyni nebo si oddechněte v sauně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milena H.) ( - Česko)

V hotelu jsme byli již podruhé a služby odpovídaly nabídce. Personál ochotny, strava velmi slušná. Rádi pojedeme ještě jednou. Tentokrát jsme navštívili zámek Bečov s relikviářem, nádherný Klášter Teplá a park Boheminium. Při minulém pobytu zámek Kynžvart a prošli Mariánské lázně. Je to krásný kraj s množstvím zajímavostí i památek. Příště hrad Loket a další. Děkujeme. M.H.

Vynikající (Iveta Š.) ( - Česko)

V hotelu se nám velmi líbilo, strava byla OK, personál příjemný :). Klidně se vrátíme za rok zase :).

Skvělé (Mirka Č.) ( - Česko)

Čistota v hotelu perfektní, personál milý a ochotný, jen ve stravě nám chybělo více cerstveho ovoce a zeleniny.